SENNIK: Śniło mi się, że umarłam (i chyba trafiłam do nieba!)

29 Września 2011

Aby wróżka Nunila zinterpretowała także Twój sen, wyślij jego opis na adres mailowy redakcji.

sennik

Witam,

Śniło mi się dziś, że obudziłam się na polanie, patrzyłam w niebo, owady bzyczały mi nad głową... słowem taki poranek na wsi. Jednak potem spojrzałam na swoje ciało, byłam ubrana w szpitalną koszulę, a na stopie miałam zawieszoną karteczkę z imieniem, nazwiskiem i datą zgonu (NIE moimi!). Chciałam to jak najszybciej ściągnąć, żeby moja mama i znajomi się nie martwili. Ale problem w tym, że nie mogłam ruszyć rękami. Co może oznaczać ten sen ?

Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam

Marta

Droga Marto, przebywanie na wsi zazwyczaj oznacza dla śniącego pomyślność, powodzenie i sukcesy. W Twoim śnie jednak pojawia się motyw owadów, które symbolizują straty, bezwładnych rąk – oznaczają konflikty i przykrości, oraz kartki z datą śmierci, która wskazuje na kłopoty i bolesne ciosy od losu. Najprawdopodobniej wkrótce nastąpią w Twoim życiu zmiany, które uniemożliwią Ci dotarcie do upragnionego celu. Być może będziesz musiała uzbroić się w cierpliwość i mocno zastanowić się nad tym, jak wybrnąć z niespodziewanych kłopotów.

Wróżka Nunila

Jeśli chcesz uzyskać interpretację swojego snu, wyślij jego opis na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule wpisując Sennik.

Zobacz także:

SENNIK: „Powrót do liceum i przerwana lekcja muzyki”

Jeśli chcesz, aby Nunila pomogła także Tobie w interpretacji niepokojącego snu, wyślij wiadomość pod wskazany w tekście adres mailowy.

SENNIK: „Śni mi się ocean pełen rekinów i kobieta, z którą śpię w jednym łóżku!”

Wróżka Nunila interpretuje sen Kamili.

 

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-17 21:33:02

snilo mi sieze przyszedl domnie demon nagle sie przebudzilam i zobaczylam ducha dziewczyny pomuzcie snilo mi sie to 5 razy boje sie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-30 00:06:20

a ja się zastanawiam nad moim snem... wątpię aby coś oznaczał ale zapytać nie zaszkodzi.. może ktos go zinterpretuje ;], a mianowicie: kłócę się z ojcem na jakieś tam rodzinne tematy (rzeczywiście dotyczące mojej rodziny) i niszczę jego telewizor, następna "scena" zbiegam z takich wielkich i krętych schodów(jak w zamkach), aby uratować ojca przed samobójstwem (nie wiem skąd takąinformację posiadam a tym śnie ale działam w tej sprawie) a za mną biegnie moja siostra, gdy już trochę zbiegniemy widze starszego kelnerawchodzącego na górę po tych schodach niosącego tort weleslny a ja specjalnie go wytrącam z jego ręki, po tem wybiegamy z jakiegoś budynku a za nami biegnie młodszy kelner coś krzyczy i rzuca w nas tacą, ja tą tacę biorę z ziemi i odrzucam tak, że trafia w okno i tłucze szybę ale nie zwracam na to uwagi i dalej biegnę z siostrą.. potem pojawiam się w jakimś pomieszczeniu i widze ojca ale nie wiem czy żyje czy nie... dziwne to ale mnie intryguje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-29 14:09:25

szopcik.pl/Do-wlosow/101068/0/NATURALNE-wlosy-CLIPIN-50-cm.html

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-29 09:51:22

brrr okropny sen

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1