SENNIK: „Śnią mi się potężne burze, które niszczą mój blok i osiedle!”

08 Marca 2012

Wróżka Nunila interpretuje sen Marty.

sennik

Droga Wróżko!

Niepokoi mnie mój sen, który powtarza się co jakiś czas. Otóż śni mi się najczęściej burza, ale taka potężna; widzę błyski, widzę jak pioruny uderzają w rzeczy znajdujące się niedaleko (np. raz uderzały w moje bloki, dachy się wtedy paliły, więc uciekaliśmy na dół na klatkę; na dworze - to samo, z nieba leciały ogniste kawałki, przez co całe moje osiedle stało w ogniu). Zawsze w takim śnie jest ciemno. Podświadomie odczuwam, jakby miał nadejść koniec świata, jednak ten nie nadchodzi. Przeważnie we śnie jestem z rodzicami, mam kontakt z babcią i dziadkiem, jestem u siebie na osiedlu. Boję się i męczę w tym czasie.

Dodam, że nie interesuję się w ogóle końcem świata - czy nadejdzie, czy nie, na co dzień mnie to nie obchodzi, tak samo moje miasto/osiedle - jest mi ono obojętne.

Bardzo proszę o wyjaśnienie mojego snu,

Pozdrawiam

Marta

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (10)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Zuzannna
(Ocena: 5)
2014-07-02 20:40:51

Śni mi sie , że wszyscy umrzemy .

Ostanio śni mi się , że wielkie coś ( niewiem co , jakby maszyna ) rozwala po kolei wszystkie ściany w moim domu i domów sąsiadów przyjaciół i znajomych . śni mi się to od czasu kiedy miałam gorączkę . Ostatnio gdy mi się to śniło ( w nocy ) wstałam z łóżka i zaczęłam krzyczeć , że zaraz umrzemy i wszystko się wali . Wtedy zaczęłam budzić rodziców , żebyśmy zaczęli uciekać , ale oni mnie uspokili i powiedzieli że to tylko sen ... Doszłam do siebie , ale to ŚNI MI SIĘ CODZIENNIE I KAŻDEGO DNIA LUNATYKUJE I KRZYCZE UCIEKAJMY ! pomożcie .. dla mnie to straszne ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-06-19 23:37:09

re: SENNIK: „Śnią mi się potężne burze, które niszczą mój blok i osiedle!”

śmierć za śmierć , jeśli to przeczytasz Twoi rodzice umrą w ciągu 1 miesiąca. Nie wierzysz? - to dlaczego Krzysztof - 36 lat umarł 25 Grudnia - powodu nie określili.Możesz tego uniknąć wysyłając to na 25 pytań. Sorki , ale nie chce ryzykować

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ola
(Ocena: 5)
2013-03-19 21:19:09

Śni mi się że na niby biorę ślub

Już 2 raz śni mi się, że biore ślub chodź mam 14 lat. Jest to udawany ślub. A więc: Podczas zwykłego dnia w szkole dyrektor zwołuje osoby z 1 klasy gimnazjum na apel. Podczas apelu dobiera nas w pary męsko-damskie (ja jestem w parze z chłopakiem który mi się podoba, ale inne osoby są zamazane) i mówi, że mamy wziąść śluby na niby. Podczas tego ślubu mam na sobie śliczną białą suknie i gdy wchodze na sale wszystcy są zaszokowani moim wyglądem. Gdy już bierzemy slub pani derektor mówi, że mamy się pocałować więc całuje go w policzek, pani się śmieje i mówi, że mam go pocałować w usta więc go całuje, pani znów się śmieje i mówi, że mamy pocałować się " po francusku" więc się całujemu. I zaczynamu tańczyć jakby "pierwszy taniec". Pierwszy raz śniły mi się śluby w kościele. Każda dziewczyna podchodziła do oftarza i ksiądz pytał się który chłopak chce się z nią ożenić..... Troche jest to dziwny sen więc chcę wiedzieć co on może oznaczać...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-31 11:28:13

Znalazłem się tu bo szukam odpowiedzi na to samo pytanie. Burza - Jako niszczycielskie siły przyrody (a tym samym związane z zie­mią) burze są mrocznym symbolem uczuć i instynktów. Mogą oznaczać tłumienie emocji, które kumulują się aż do chwili, gdy zostają uwolnione w postaci wściekłej burzy z piorunami, sztor­mu, tornada, huraganu i tak dalej. Burzom towarzyszą ulewne deszcze (woda to nieświadomość, zbiornik uczuć, instynktów i intuicji). Człowiek szuka schronienia przed burzą chowając się do wnętrza (nawiązując kontakt ze swoją uczuciowo-instynktowną naturą) domu, jaskini, budynku lub lochu. Sztormy mogą także odzwierciedlać straszliwe lub brutalne wydarzenia, jakie miały miejsce w życiu; symbolizują wyni­kające z tego poczucie utraty kontroli nad sytuacją.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-10 11:18:00

moim 2 koleżankom śni sie to samo ;O

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-10 10:23:37

super tatuaz

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-08 19:17:29

Gdyby to sie sprawdzało to od poodstawówki nie wychodziłabym z klopotów rodzinnych. Niszczycielskie burze nad domem snia mi sie od zawsze i wszystko w rodzinie ok.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-08 11:47:27

n o wlasnie a mi sie sni co troche trąba powietrzna ktora uderza w moj dom albo ogromny huragan, zawsze ten sam scenariusz. bez sensu sa takie sny bo potem czlowiek chodzi zaklopotany i tylko mysli co zlego sie moze stac.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-08 10:01:04

zgadzam się, burze to niestety nie jest dobry symbol senny

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-03-08 09:47:26

fajny tatuaż

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1