SENNIK: „Śni mi się ocean pełen rekinów i kobieta, z którą śpię w jednym łóżku!”

15 Września 2011

Wróżka Nunila interpretuje sen Kamili.

rekin

Witam,

jestem przyzwyczajona, że śnię o dziwnych rzeczach, które nie mają sensu. Z tego względu często zaglądam do senników, ale nie zawsze udaje mi się odszukać dany motyw. Ostatnio zaciekawił mnie sen, który powtórzył się już 3 razy.

Pływam w błękitnej wodzie, kiedy gdzieś w oddali dostrzegam rekina. Po drabince wychodzę na pomost. Chwilę potem jestem już w pokoju hotelowym z widokiem na piękną piaszczystą plażę. Stoję przy otwartym oknie, a wiatr delikatnie rusza białą firanką. Obok mnie jest babcia i patrzymy, jak na plaży zaczyna roić się od rekinów. Woda jest przejrzysta, więc widzimy je doskonale; są małe i ogromne, a ludzie z plaży je karmią, rzucając jakieś mięso. Odwracam się i widzę, że w moim łóżku z białą pościelą ktoś leży, chyba kobieta. Kładę się obok niej i zasypiam. Nie mam pojęcia, co to znaczy.

Z podziękowaniem za interpretację i pozdrowieniami dla Papilotek

Kama

Droga Kamilo, Twoje sny wypełnione są negatywnymi symbolami. Rekiny oznaczają bowiem agresję i czyhających na śniącego wrogów; pływanie w wodzie – niebezpieczeństwo, łóżko – zmiany i problemy, a karmienie kogoś mięsem – pogardę.

Również motyw wyglądania z otwartego okna oraz postać babci wskazują, że prawdopodobnie śniącego czeka trudny etap w życiu (starsi ludzie pojawiający się we śnie występują w roli doradców, przestrzegają przed problemami). Z kolei spanie w łóżku z obcą kobietą oznacza złudne nadzieje i sprzeczki z bliskimi, a wszechobecna w Twoim śnie biel – pustkę.

Przygotuj się zatem na to, że w najbliższym czasie czekają Cię przejściowe kłopoty oraz nieuniknione zmiany, które niestety nie wyjdą Ci na dobre.

Wróżka Nunila

Jeśli chcesz uzyskać interpretację swojego snu, wyślij jego opis na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule wpisując Sennik.

Zobacz także:

SENNIK: „Śni mi się, że nie mogę chodzić! Ogarnia mnie uczucie bezradności…”

Wróżka Nunila interpretuje sen Moniki.

Wróżka Nunila wyjaśnia znaczenie snów Czytelniczek Papilota - Przeczytaj interpretacje!

Zakopane w piasku obrączki, spacer po lesie, gra na gitarze… Jak wyjaśnić znaczenie niepokojących nasze Czytelniczki snów?

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-15 10:04:37

ja tam wierzę w symbolikę snów, pewnie czekają cię jakieś nieprzyjemne sytuacje

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-15 10:03:54

rekiny nigdy nie oznaczają nic dobrego :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1