SENNIK: Pocałunek księdza i stado rozpędzonych koni – co oznaczają we śnie?

16 Grudnia 2010

Jedną z Czytelniczek we śnie całuje ksiądz, a drugą atakuje stado wściekłych koni. Wróżka Nunila wyjaśnia, co oznaczają te sny.

SENNIK: Pocałunek księdza i stado rozpędzonych koni – co oznaczają we śnie?

Droga wróżko!

 Sama nie wiem, co mam myśleć o moim śnie… Śniło mi się, że pocałował mnie ksiądz. Był jednak bez sutanny. Przytuliłam się do niego i pocałowałam go w policzek, a on odwrócił się i pocałował mnie w usta. Pocałunek był nieudany… Dodam, że obecnie nie jestem w żadnym związku i nigdy nie podobała mi się osoba duchowna.

Proszę o pomoc!

Dżoana

Nie powinnaś niepokoić się swoim snem, ponieważ wbrew pozorom nie jest on zwiastunem żadnych niepomyślnych rzeczy. Motyw księdza oznacza zazwyczaj szczęście i powodzenie, a fakt, że duchowny z Twojego snu Cię całuje – wskazuje jedynie na Twoją tęsknotę za bliskością lub chęć szczerej rozmowy z przyjacielem. W najbliższym czasie spodziewaj się udanego rozwiązania wszystkich nurtujących Cię ostatnio problemów.

Droga redakcjo,

wczorajsza noc była bardzo dziwna. Miałam dwa sny o dość odmiennych emocjach. Pierwszy z nich był dla mnie dość ciężki. Śniło mi się, że otaczają mnie konie. Były agresywne i atakowały mnie. Nie bałam się ich jednak, ale byłam zdziwiona ich zachowaniem, gdyż kocham te zwierzęta i zawsze miałam z nimi bardzo dobry kontakt. Następnie śniło mi się, że miałam dużo pieniędzy. Liczyłam je i byłam dość zdziwiona tą sumą. Ogólnie ten sen napawał optymizmem. Proszę o interpretację, nurtuję mnie te sny...

 Kalina

Droga Kalino, niestety nie mam dla Ciebie dobrych wiadomości. Koń należy do symboli bardzo niepokojących i oznacza zbliżające się niebezpieczeństwo. Rozpędzone i agresywne zwierzęta z Twojego snu wskazują, że w najbliższym okresie spotka Cię bardzo nieprzyjemna sytuacja. Może to być śmierć lub poważna choroba kogoś z Twojego otoczenia. Drugi sen jest natomiast zwiastunem dobrych zarobków, które otrzymasz dość nieoczekiwanie, np. w spadku.

Wróżka Nunila

Zobacz także:

Wróżka Nunila wyjaśnia znaczenie snów Czytelniczek Papilota - przeczytaj interpretacje!

Prześladujący we śnie kot, pogrzeb... Jak wyjaśnić znaczenie niepokojących nasze Czytelniczki snów? Na ich pytania odpowiada Wróżka Nunila.

"Śniła mi się 13-letnia, ukrzyżowana dziewczynka!"

Niepokojący sen o ukrzyżowanej dziewczynce. Wróżka Nunila wyjaśnia, co ten skomplikowany scenariusz może zwiastować.

 

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-02-23 18:12:35

pieniądze

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-27 20:12:16

Wróżko śniło mi się że zaczęłam całować księdza a poza snami jestem w nim zakochana na zabój wiem to no więc w śnie go całowałam proszę powiedz co to znaczy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-18 08:19:49

wrószko snilo mi sie raz ze na moim podwurku jezdzilem na koniu z kims . konie spaly w moim ogro dzie a . niewiem co to znaczy adrian

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-20 15:21:04

A co oznacza taki sen: Bardzo chce zostaćmodelką;P marzenie ale jak bardzo dla mnie ważne. Więc w śnie przyszła do mnie modelka i prowadziłą lekcje na temat pokazu.Siedziałam bardzo nisko a ona była bardzo wysoka. Co dziwne w tym śnie wyglądałam normalnie a nie jak w innych snach inaczej... Czy to oznacza że nigdy nie zostane modelką???

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-16 18:05:36

podobno koń we śnie oznacza pragnienia erotyczne...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-16 11:58:24

czyli sen o koniach tlumaczymy ze ktos umrze i zostawi spadek .. ;/ fakt sen z koniami sie sprawdza oznacza ..smierc bliskiej osoby :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-12-16 11:23:08

;OO też mi się ostatnio sniło, że pocałowałam księdzą, który mnie uczy religii...!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1