SENNIK PAPILOTA: Stan zagrożenia, ciągła ucieczka

29 Lipca 2010

Tym razem seria snów z motywem ucieczki. Interpretuje, jak zawsze, wróżka Nunila.

SENNIK PAPILOTA: Stan zagrożenia, ciągła ucieczka

Drogi Papilocie, od bardzo dawno miewam dziwne sny. Praktyczne dzień w dzień śnię o tym, że przed kimś uciekam. A dokładniej ktoś włamuje się do mojego domu, a ja uciekam i tak przez długi czas śnię o tym jak biegnę. W nocy często budzę się aż spocona. Dodam ,że ten sen śni mi się już bardzo długo i przez  pewien czas potrafi wracać nawet codziennie. Co to może oznaczać? K.

Od dawna mam podobne sny. W tych snach uciekam przed kimś lub czymś, ale nie jest to samotna ucieczka (pomagają mi przyjaciele, ale nie z realnego świata) i nie biegnę - to raczej stan trwały, że ktoś mi zagraża. Wśród przyjaciół zawsze jest postać płci przeciwnej, którą lubię, całujemy się lub myślimy o seksie. Towarzyszy temu też coś magicznego, czasem jestem władcą żywiołów, ale nie umiem do końca nad nimi panować. Nie zawsze jestem kobietą, czasem jestem mężczyzną. W przeszłości często uciekałam w snach, ale wtedy byłam samotna, wszyscy się ode mnie odwrócili. Teraz jest inaczej. Co to może znaczyć? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź, Ania.

Ucieczka we śnie to motyw niezwykle częsty. Prawdopodobnie każdemu kiedyś się śniło, że biegł ze strachu przed czymś, lub próbował biec, ale nie mógł. Interpretacja ucieczki jest jednak prosta, wręcz oczywista. To próba uniknięcia jakiegoś niebezpieczeństwa, czyhającego na nas w realnym życiu. Trudno orzec, co za nim stoi – może to być człowiek źle życzący, może to być pechowe zrządzenie losu, które nas zaskoczyło. Tak czy inaczej, śniący prawdopodobnie sam jest w stanie stwierdzić o co chodzi. Co ważne i optymistyczne, jeśli w śnie uciekamy, to i w życiu uda nam się uniknąć nieprzyjemności związanych z zagrożeniem.

Wróżka Nunila

Czekamy na opisy Waszych snów pod adresem redakcja(at)papilot.pl. W tytule maila prosimy wpisać SENNIK.

Zobacz także:

SENNIK PAPILOTA: Pogoń czarnych, rozwścieczonych psów

SENNIK PAPILOTA: Zajście w ciążę

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-29 22:50:23

ja to zawsze myslalam zeby o moich snach napisac ksiazke bo czasem sa jak wyciete z filmu :) o ucieczce tez mi sie snilo ... bieglam po okraglych schodach a one zawalaly sie tuz za mna i nie mialy konca masakra, nie zycze nikomu takiego snu :))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-29 13:37:48

A mi się śniło, że mój ukochany we śnie stał się sadystą i mordercą, kimś zupełnie innym, niż jest w rzeczywistości. Obudziłam się w szoku. Skąd taki sen mógł się wziąć? To już drugi taki raz :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-29 10:55:27

kiepsko to wytłumaczyliście

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-29 05:48:30

mi praktycznie codziennie sni sie ze przed kimś uciekam , nigdy nie widze twarzy ludzi którzy mnie gonią , zawsze ukrywam sie gdzies u obcych ludzi zeby mnie nie dogonili a oni i tak zawsze wiedzą gdzie są ...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-29 03:17:18

Powiem szczerze, że zawsze myślałam, że mój sen nigdy nie zostanie opublikowany. Ja po prostu nie mam szczęścia w życiu. A tu! Ojej! Mój list! Może passa się odwróciła?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-07-29 18:05:05

ze co slucham??:|

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1