SENNIK PAPILOTA: Romans i rekiny

05 Sierpnia 2010

Dzisiaj Wróżka Nunila tłumaczy, co oznaczają pojawiające się we śni rekiny i… zdrada. Czy Ewelina i Angelika powinny mieć powody do niepokoju?

SENNIK PAPILOTA:  Romans i rekiny

Droga Redakcjo! Ostatnio miałam dziwny sen, a mianowicie śniło mi się, że wyjechałam gdzieś na wyspę, było też kilka osób z mojej rodziny i mój chłopak. Wszyscy w jednej linii wzdłuż lazurowego morza kąpaliśmy się beztrosko. Nagle pomyślałam sobie, że na tak egzotycznej wyspie w morzu zapewne są rekiny. I nagle pojawiły się rekiny. Jakiś murzyn powiedział mi, że one są niegroźne. Za chwile podpłynął do mnie rekin, ale inny, czułam jaki ociera się o moją nogę, ktoś powiedział, że to żarłacz biały i on jest groźny. Podpłynęłam wiec powoli do drewnianego biurka, które stało w wodzie. Chciałam się na nie wspiąć, ale nagle wylądowałam w terenowym aucie przestraszona i się obudziłam. Co te rekiny mogą znaczyć?

Angela

Droga Angeliko, Twój sen to nagromadzenie złych symboli. Prawdopodobnie jest wyrazem strachu, który wyczuwasz od dłuższego czasu, ale nie zdajesz sobie jeszcze do końca sprawy z jego źródła. Uciekasz trochę przed kłopotami, stąd motyw wyspy – symbol ucieczki od rzeczywistości i obawy przed otoczeniem. Niestety, prawdopodobnie masz się czego obawiać, bo pojawiający się we śnie rekin oznacza potężnych wrogów. Być może są to zazdrośni znajomi? Już niebawem powinnaś się dowiedzieć, co jest źródłem Twojego niepokoju, ponieważ biurko zwiastuje, że dowiesz się o jakiejś niemiłej sprawie… Nie postępuj jednak wtedy pochopnie – rekin ostrzega cię również przed bezwzględnymi, agresywnymi reakcjami. Mimo paniki i złowieszczych przeczuć nie powinnaś robić niczego bez zastanowienia…

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-05 12:38:42

allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=10388924 super ciuszki!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1