SENNIK PAPILOTA: Powódź i policjanci

19 Sierpnia 2010

Tym razem Wróżka Nunila interpretuje sny Darii i Wioli. Czy czekają je niespodzianki? A może grozi im niebezpieczeństwo?

SENNIK PAPILOTA: Powódź i policjanci

Droga redakcjo! Kilka lat temu miałam dziwny sen, nie przejmowałam sie nim aż tak bardzo lecz teraz po 3 latach znów mnie gnębi - dokładnie taki sam jak przedtem! Śni mi się, że jestem w zoo razem z moimi rodzicami (zoo leży w "dole" i otoczone jest górami) i nagle dowiadujemy się, że idzie powódź! Mi udaje sie uciec, ale moim rodzicom nie... Jestem wściekła, że nie mogłam nic zrobić.

Nie wracam do domu, tylko idę przed siebie. Jestem na polnej dróżce, gdy nagle spotykam małego chłopca, który mówi, że mi pomoże. Obok ścieżki płynie mała rzeczka. Wskakuję do niej. Po kilku sekundach chłopiec mówi, że w rzece są miny, więc szybko dopływam do brzegu i wychodzę. Wieczorem zasypiam pod kwitnącą jabłonką, a rankiem razem z moim towarzyszem wyruszam dalej. Trafiamy do małej wioski, wtedy odwracam sie i widzę, ze powódź znów ciągnie w moją stronę. Chłopiec mówi mi, że musze podejść do każdego mieszkańca wioski i pomoc mu w pracach domowych. Jeżeli uda mi się,  dostane klucz, który otwiera drzwi do domu, gdzie mieszka ktoś kto potrafi zatrzymać powódź. Za każdym razem dochodzę do przedostatniego domu, gdy nagle powódź mnie dopada i topię się... Sen jest okrutny, ale co znaczy?? Zwracam sie z prośbą do Ciebie, droga Wróżko Nunilo !

Pozdrawiam, Daria

Symbolika Twojego snu jest niezwykle złożona, ale wbrew pozorom natłok wielu niezwiązanych ze sobą motywów jest odbiciem twojej duszy – nękających cię niepokojów, wątpliwości, przypuszczeń…

Widok zoo we śnie jest wezwaniem do tego, aby bardziej panować na swoimi popędami. Z kolei powódź oznacza, że instynkty, których do tej pory nie potrafiłaś trzymać na wodzy mogą okazać się groźne. Równocześnie, powódź i wezbrana rzeka symbolizują otaczających cię ludzi – złośliwych, głupich, nie zawsze z czystymi intencjami. Możliwe, że w niedalekiej przyszłości wplączesz się w spór rodzinny, który jednak powinien się szybko rozwiązać. Przepłynięcie rzeki to bowiem znak, że pokonasz wszystkie kłopoty i zwyciężysz groźnego rywala, a miny zapowiadają, że w końcu będziesz mogła spokojnie rozmawiać o sprawie, którą dotąd musiałaś zachować dla siebie. Zwiastunem zmiany na lepsze jest także mały chłopiec, z którym rozmawiasz.

Na końcu snu się topisz – to próba odwagi, która wzywa cię do podjęcia środków bezpieczeństwa. Być może dlatego, że ktoś przekreśli twoje potajemne zamiary, co symbolizuje klucz. Ostatecznie jednak czeka cię szczęście i radość. Pamiętaj – po każdej burzy wychodzi słońce, więc nigdy nie trać wiary, nawet jeżeli będzie ci bardzo ciężko.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-19 21:52:16

nie spamuj ty na dole

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-19 18:47:22

Zapraszamy na nowe forum dla kobiet! www.swiatwenus.pl

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-08-19 14:48:04

yyyy ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1