SENNIK PAPILOTA: „Obsesyjnie śnią mi się lustra!”

27 Stycznia 2011

Anię prześladuje sen o rozbitym lustrze. Wróżka Nunila podpowiada, co to oznacza.

SENNIK PAPILOTA: „Obsesyjnie śnią mi się lustra!”

Droga Nunilo,

Od kilku tygodni męczy mnie ciągle ten sam sen. Boję się, że może oznaczać coś niedobrego, dlatego pomóż mi go zinterpretować.

Wciąż śni mi się, że przebywam w dużym, pustym domu. Zwiedzam go z ciekawością, a w każdym z kilkunastu pomieszczeń najdłużej zatrzymuję się przy ogromnych zwierciadłach. Kiedy jednak zbliżam się do nich, te natychmiast pękają albo spadają ze ścian. Towarzyszy temu straszny huk. Przerażona zaglądam do kolejnych pokoi, ale sytuacja wciąż się powtarza. W końcu docieram do ostatniego pomieszczenia na końcu korytarza.

Świadomość podpowiada mi, że tam znajduje się zwierciadło, w którym będę mogła się przejrzeć. Okazuje się jednak, że drzwi do pokoju są zamknięte. Szarpię za klamkę, dobijam się, ale to nic nie daje. W końcu budzę się zlana potem.

 Co oznacza mój sen?

Ania

Droga Aniu, Twój sen jest pełen niepokojących znaków. Dom symbolizuje psychikę ludzką, a ponieważ Tobie śnią się głównie puste, nieprzyjazne pomieszczenia oznacza to, że nie jesteś ostatnio w najlepszej kondycji psychicznej. Prawdopodobnie niedawno wydarzyło się w Twoim życiu coś przykrego, co zburzyło Twój dotychczasowy system wartości. Niektóre sprawy chciałabyś ułożyć na nowo, jednak wciąż napotykasz na różne przeszkody. W Twoim śnie symbolem zewnętrznych barier są drzwi, których nie jesteś w stanie otworzyć.

Z kolei lustra symbolizują chęć lepszego poznania siebie i swoich potrzeb. Ponieważ w Twoich snach zwierciadła albo pękają, albo spadają ze ścian, prawdopodobnie boisz się stawić czoła otaczającej Cię rzeczywistości.

Wróżka Nunila

Jeśli chciałabyś, aby wróżka Nunila pomogła ci w interpretacji snu, wyślij go mailem na adres redakcja(at)papilot.pl; w tytule wpisz Sennik.

Zobacz także:

Krwotok, poronienie, samobójstwo – co oznaczają we śnie?

Magdzie obsesyjnie śnią się próby samobójcze i lęk o stratę dziecka, choć w rzeczywistości nie jest w ciąży. Wróżka Nunila wyjaśnia, co to oznacza.

Samochody we śnie: Co oznacza ich prowadzenie lub podróżowanie z innymi?

Martynie obsesyjnie śnią się samochody. Wróżka Nunila tłumaczy, dlaczego tak się dzieje...

 

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-28 16:41:07

fajna laska na tym obrazku :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-27 15:07:54

WIerzyć w sny? - nie wierzyć? Każdy robi jak uważa... Mi osobiście się sny spełniają ... niestety... Przyśniło mi sie kilka niefajnych rzeczy... Np. śmierć babci

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-29 15:48:42

Yhy, i rozmawiałaś przy tym z duchami. Sny to zobrazowana podświadomość człowieka. Może nie chciałaś żeby coś się jej złego stało. A śmierć w śnie oznacza długie życie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-27 14:50:25

Obejrzyj lutro 2... bedziesz miala dodatkowe wrażenia :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-27 12:05:36

patrzec w lusterko-to musi byc piekne haha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-27 11:03:10

nie ma co wierzyć w sny , jeśli nastawisz się do tego że znów przyśni Ci się przykładowe lustro jest duże prawdopodobieństwo ,że sen znów się powtórzy . Nie dopatruj się problemu tam gdzie go nie ma . Zajmij się czymś co pochłonie Twoją uwagę do tego stopnia by nie myśleć co też takiego przyśni się tej nocy, myślę że nie jest to trudne .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-01-27 09:05:47

mi też kiedyś śniły się lustra :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1