Sennik Papilota: Interpretacja waszych snów

24 Października 2008

Sny są odzwierciedleniem tego, co nas spotka w najbliższym czasie albo tego, co nas trapi. W interpretacji waszych snów pomoże Wróżka Atis. Tym razem sen jednej z Papilotek.

Sennik Papilota: Interpretacja waszych snów

"Dzień dobry. Przeczytałam na Papilocie że umie Pani stwierdzić co znaczył dany sen. Zapewne dostaje Pani setki, a może nawet tysiące e-maili dziennie ale mam nadzieję że zdoła Pani odpowiedzieć również na mój.

Mam na imię Ania, urodziłam się 20 stycznia 1995 roku... Otóż chciałam zapytać o pewien sen. Wkroczyłam właśnie w nastoletnie życie, jestem biseksualna i nie wiem do końca co one znaczą... W jednym było tak, że w moim mieście panowała jakaś choroba że ludzie zamieniali się w zombie przez ugryzienie lub zwykłą ślinę która dostaje się do organizmu przez usta (podczas poczałunku) i przez ranę.

Poszłam na cmentarz z koleżanką którą poznałam w internecie usiadłyśmy na którymś nagrobku i powiedziałam że mi zimno. Ona okryła mnie swoją bluzą po czym przytuliła. Powiedziałam do niej w tym śnie że mogłoby tak zostać na zawsze. Spojrzałysmy sobie w oczy i się pocałowałyśmy. Później spod ziemi wyszły ciała ludzi którzy nie żyją i zaczęłyśmy uciekać. Ona w pewnym momencie zniknęła a ja znalazłam się sama przy moim domu. Wbiegłam po schodach (mieszkam w bloku) na moje piętro i weszłam do domu. Tam też wszyscy byli zombie. Uciekłam więc do szkoły podstawowej do której uczęszczam i która znajduje się około 500 metrów od mojego domu. Albo może nawet mniej. W każdym razie w tej szkole schowałam się do jakiegoś schowka i ta dziewczyna znów się pojawiła. Wzięła mnie za rękę. Gdy wyszłyśmy ze schowka ona zniknęła i obok mnie pojawiła się moja nauczycielka od historii która zaczęła na mnie krzyczeć za nieodrobioną pracę domową.

W tym momencie się obudziłam. Jestem ciekawa co znaczy ten sen. Mam nadzieję że pomorze mi Pani. Pozdrawiam!"

Droga Aniu! Sądząc z twojego snu, nie wypowiadałabym się aż tak autorytatywnie, że jesteś biseksualna. Nie chodzi mi tutaj o żadną moralność czy ocenę preferencji seksualnych. Ten sen wskazuje bardzo wyraźnie, że to, co piszesz o biseksualności, jest na obecny moment raczej formą pewnego buntu i pokazania swojej oryginalności niż rzeczywistymi skłonnościami. Wyraźnie mówią o tym te postacie zombi, czyli... nie czuję, nie cierpię, nie przeżywam rozkoszy, nie czuję bólu, nie jestem samotny.

Ten sen wskazuje na twoje ogromne poczucie samotności, gigantyczną potrzebę ciepła i czułości. W tej sytuacji i twoim stanie psychicznym uznajesz, że potrzeba przytulenia czy pocałunku dziewczyny oznacza twoją biseksualność. Kochanie, dopiero się przekonasz w stosunku do kogo pojawią ci się ”motylki w brzuchu”, ale wybacz, wydaje mi się, że jeszcze na to za wcześnie. Każdy wiek, Aneczko, ma swoje prawa. Nie próbuj niczego przyspieszać i za wszelką cenę być doroślejsza niż jesteś, bo uwierz mi, odbije się to kiedyś WYŁĄCZNIE na Tobie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (40)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-16 08:03:13

Śpię w łóżku z mamą a po środku para uprawiająca sex: sąsiad z mulatką. Widok przesłania kołdra, ale słyszę rozmowy, widzę ruchy. Proszę o interpretację

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-19 15:48:00

[quote="Gosc"]lol ;/ taki maly szczyl ma takie sny wiesz co dziewczyno chyba masz zespol downa ;/[/quote] po 1 ty masz downa . po 2 ona ma 13 lat czyli ? dziewczyny dojrzewaja wczesniej bezmózgu ty mały

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-12-21 12:35:00

filmów się naoglądałąąś!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-30 22:17:00

[quote="Ankos"][quote][b]Gosc[/b] co to znaczy byc biseksualną ?? prosze powiedzcie[/quote] To wtedy kidey pociągają Cię mężczyżni i kobiety :) [/quote] To wtedy gdy pociagaja cie kobiety!!! jak jestes kobieta oczywiscie!;P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-10-28 18:45:00

Czy jak ostatnio popilismy i z kumpela pokazalysmy naszym panom jak chcemy byc calowane to nie jest przeciez biseksualizm no nie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-10-28 16:35:00

tiaa , 13 lat masz i myślisz że jesteś biseksualna . sory ale to troche za wcześnie żeby takie rzeczy stwierdzać ;d. za dużo tili tequilli xDD .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-10-28 14:43:00

Były takie filmy np. Resident Evill (czy jak sie to tam pisze) i REC;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-10-26 21:07:00

ta pierwsza czesc snu to moze z filmu, bo byl taki motyw w jakims horrorze ze ludzie zmieniali sie w jakies nie wiem co i mieli potrzebe kogos zaatakowac, poprzez ugryzienie i slinę się zarażały.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-10-26 12:14:00

Ktoś mi moze powiedzieć gdzie ja mam wysyłać moje sny do zinterpretowania ?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-10-26 11:03:00

a może ktoś wyjaśnić moje sny? ciągle śni mi sie że umieram najczęściej na krwotok na to jak konam patrzy sie moja mama... czasem aż boje sie zasnąć takie rzeczy mi sie śnią

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz