Sennik Papilota: Interpretacja waszych snów

15 Października 2008

Sny są odzwierciedleniem tego, co nas spotka w najbliższym czasie albo tego, co nas trapi. W interpretacji waszych snów pomoże Wróżka Atis. Tym razem sen jednej z Papilotek.

Sennik Papilota: Interpretacja waszych snów

Kochane Papilotki, mam ogromną prośbę - pisząc o swoich snach, KONIECZNIE podawajcie swoje imię i datę urodzenia. Pozdrawiam serdecznie!

Wróżka Atis

„Witaj wróżko Atis!

Ostatnio miałam dość dziwny sen i bardzo Cię proszę o jego interpretację...

Śniło mi się, że byłam z moim obecnym chłopakiem, z którym jestem od niedawna na imprezie... Tam spotkałam dwie siostry mojego byłego chłopaka, przysiadły się one do naszego stolika... Czułam się dość niezręcznie. Potem chyba za dużo wypiłam, czułam się odurzona... Nie pamiętam dlaczego, ale po coś chciałam iść do domu i wrócić, trochę było to dziwne bo miałam dość daleko do miejsca, gdzie mieszkam... Mój chłopak nie poszedł ze mną, co również było dziwne... Miałam pójść i potem wrócić. Wtedy sytuacja przeniosła się do mojego domu, do łazienki. Gdy się zorientowałam, było już nad ranem i nie opłacało mi się tam wrócić, pojawił się tata i oznajmił mi że jest już 7 rano... Dodam że bardzo zależy mi na tym obecnym chłopaku... Proszę o odpowiedź, z góry dziękuję".

Witaj! Z tego snu wynika, że podświadomie obawiasz się reakcji jego bliskich i przyjaciół na wasz związek. Niepokojące jest jedynie to, że zamiast się do nich zbliżyć, ty wyraźnie pod jakimś nieistotnym pretekstem zaczynasz mieć koncepcje wycofania się z próby zaznajomienia, a równocześnie zakładasz, że chłopak nie stanie po twojej stronie (to, że z tobą nie idzie, mimo że masz daleko). A fakt, że potem była już 7 rano i ”nie opłacało się tam wrócić”, oznacza, że nie przychodzi ci do głowy, iż należy „zawalczyć” o sympatię ludzi z jego otoczenia.

Ja mówię o twoim podświadomym odczuciu. Szczerze radzę, żebyś przemyślała to świadomie i na spokojnie. Mam wrażenie, że doszła do głosu twoja nieśmiałość i pewna obawa przed ludźmi, a już szczególnie takimi, na których chciałabyś zrobić dobre wrażenie. Bądź ciepła i otwarta, a przede wszystkim bądź sobą, przecież sama wiesz, ile osób cię lubi. A co najważniejsze, temu chłopakowi naprawdę na tobie zależy, więc wszystkie podświadome, złe przeczucia świadomie odrzuć!!! Pozdrawiam! Atis

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (22)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-09-16 08:02:00

Śpię w łóżku z mamą a po środku para uprawiająca sex: sąsiad z mulatką. Widok przesłania kołdra, ale słyszę rozmowy, widzę ruchy. Proszę o interpretację.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-03 15:47:00

[quote="CatDeluX"]Kochani ktoś mógłby mi powiedziec gdzie trzeba do tej wrózki atis wysyłać?? bo nigdzie nie pisze czy email czy gdzies :( A mailam bardzo dziwny sen i martwie się że to jest jakiś znak ponieważ był dotyczący mojego wyjazdu :( [/quote] sny(at)papilot.pl. <--- to ten mail

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-10-23 22:08:00

[quote="Gosc"]Heh Ja ostatnio miewam dziwne sny... i nie wiem czemu... miewam dziewne sny a gdy rannkiem sie budze do popołudnia jestem taka niewyspana... zmęczona i wogóle... nie mówiać ze miałam problemy z paroma " kolerzankami" z klasy... ehh... jakies rady? [/quote] koleŻankami .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-10-19 22:37:00

Heh Ja ostatnio miewam dziwne sny... i nie wiem czemu... miewam dziewne sny a gdy rannkiem sie budze do popołudnia jestem taka niewyspana... zmęczona i wogóle... nie mówiać ze miałam problemy z paroma " kolerzankami" z klasy... ehh... jakies rady?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-10-18 20:29:00

[quote="Gosc"]a mi jak coś się śni to raz na pół roku no może niej lub więcej...ale są to sny prorocze bo zawsze sie sprawdzaja[/quote] musirz zwierzyć się z problemów komuś z rodziny!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-10-18 20:27:00

[quote="Gosc"]pewnego dnia miałam sen był to z soboty na niedziele sniła mi sie msza sw ktora miała odbyc sie w dzien nastepny a dokładnie to ze byłam w kosciele a moj kolega staojac z sztandarem szkoły (uroczysta masz za papieza patrona naszej szkoły) zemdlal i został wyniesiony przez 2 mezczyzn z pewna kobieta o kreconych rudych wlosach otworzyla drzwi. Ten sen był bardzo realistyczny a najgorsze jest w tym to ze to wszystko wydarzyło sie naprawde w niedziele moj senn sie sprawdził i jak to wytłumaczyc? Mela[/quote] powinnaś o tym porozmawiać z psychologiem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-10-17 10:00:00

[quote="CatDeluX"]Kochani ktoś mógłby mi powiedziec gdzie trzeba do tej wrózki atis wysyłać?? bo nigdzie nie pisze czy email czy gdzies :( A mailam bardzo dziwny sen i martwie się że to jest jakiś znak ponieważ był dotyczący mojego wyjazdu :( [/quote] Wysłać trzeba maila do redakcji Papilot.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-10-16 10:34:00

szalik tu bylem

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-10-15 21:35:00

[quote="CatDeluX"]Kochani ktoś mógłby mi powiedziec gdzie trzeba do tej wrózki atis wysyłać?? bo nigdzie nie pisze czy email czy gdzies :( A mailam bardzo dziwny sen i martwie się że to jest jakiś znak ponieważ był dotyczący mojego wyjazdu :( [/quote] to chyba sny@papilot.pl ale nie jestem pewna, bo kiedys sama wyslalam cos, ale nie dostalam odpowiedzi :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-10-15 20:56:00

Kochani ktoś mógłby mi powiedziec gdzie trzeba do tej wrózki atis wysyłać?? bo nigdzie nie pisze czy email czy gdzies :( A mailam bardzo dziwny sen i martwie się że to jest jakiś znak ponieważ był dotyczący mojego wyjazdu :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz