SENNIK PAPILOTA: Cyganki i randka z nieznajomym

17 Czerwca 2010

Przed Wami kolejna porcja sennikowych interpretacji autorstwa wróżki Nunili. Tym razem motyw nieznajomego i Cyganki.

SENNIK PAPILOTA: Cyganki i randka z nieznajomym
Witam! Niedawno dwa razy pod rząd śniła mi się nieznana osoba. Otóż był to ten sam chłopak, którego nigdy nie widziałam. W pierwszą noc śniło mi się, że byliśmy na randce w ciemno zaaranżowanej przez moją przyjaciółkę, jednak nie mogliśmy się porozumieć, ponieważ mówiliśmy w innych językach. W drugim śnie oboje mówiliśmy po polsku, byliśmy na jakieś imprezie. Coś między nami zaiskrzyło, a po paru godzinach zobaczyłam go w uściskach z inną. Kiedy mnie zobaczył zaczął przepraszać, że to nie jest tak jak myślę.

 

Rozmowa z nieznajomym symbolizuje zazwyczaj rychłe zawarcie nowych, korzystnych kontaktów. Nieznajomy mężczyzna to intelekt, charyzma, odwaga - mocne strony męskiej osobowości. Niewykluczone, że osoba, którą niedługo poznasz, będzie się wyróżniała takimi cechami i pomoże Ci rozwiązać trapiące Cie problemy. Potwierdza to również motyw randki oraz widok chłopaka w objęciach innej kobiety – pozytywne znaki oznaczające koniec wszelkich kłopotów. Znikną dotychczasowe smutki, które spędzały Ci sen z powiek!

Z drugiej strony powinnaś mieć się na baczności i uważać na to, co mówisz. Fakt, że rozmawialiście w różnych językach i nie mogliście się porozumieć, to przestroga. Pamiętaj, że słowa mogą być balsamem dla duszy, ale i źródłem cierpienia.

Czytaj dalej! Dowiesz się, jakie znaczenie mają pojawiające się we śnie wróżby z kart...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2010-06-17 12:26:01

Dziękuję - Anna 24

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1