Sennik: "Od dzieciństwa śnią mi się tory i pociągi…"

14 Lipca 2011

Dianę prześladują sny związane z koleją. Ostatni z nich wyjątkowo ją przeraził.

sennik

Witaj Nunilo,

zacznę od tego, że mniej więcej od 3 roku życia regularnie śnią mi się pociągi, tory i stacje kolejowe. Zdążyłam się już do tych snów przyzwyczaić, jednak kilka dni temu mój sen wyjątkowo mnie zdenerwował. Śniło mi się, że razem z moim bratem szykowałam się do ważnej podróży. Kiedy dotarliśmy na dworzec okazało się, że pociąg ma przymocowane opony, jednak nie jest w stanie jechać, bo jest z nich spuszczone powietrze. Zaczęliśmy więc gorączkowo szukać pompki, ale nigdzie nie mogliśmy żadnej znaleźć. W moim śnie czułam straszną bezradność i złość, że nie jestem w stanie naprawić pociągu. Potem się obudziłam.

Mam przeczucie, że ten sen jest przepowiednią czegoś złego. Mam rację?

Diana

Droga Diano, pociąg jest jednym z najważniejszych symboli sennych, który odnosi się do naszych tęsknot, pragnień, ale także wartości i celów, którymi kierujemy się na co dzień. Ponieważ od dzieciństwa prześladują Cię sny związane z koleją, prawdopodobnie do wszystkich spraw podchodzisz bardzo racjonalnie, a wszelkie zmiany, które zachodzą w Twoim życiu, dokładnie analizujesz.

Motyw zepsutej kolei oraz powietrza spuszczonego z kół wskazuje, że Twoje najbliższe plany i przedsięwzięcia nie powiodą się, i to niezależnie od Twoich starań. Być może w najbliższym czasie znajdziesz się w sytuacji, kiedy będziesz musiała liczyć wyłącznie na siebie.

Wróżka Nunila

Zobacz także:

„Obsesyjnie śni mi się, że siedzę na połamanej huśtawce” INTERPRETACJA SNU

Ewa zastanawia się, co oznaczają jej sny. Wróżka Nunila pomaga w interpretacji.

SENNIK: „Za rok wychodzę za mąż, a śni mi się, że spóźniam się na swój ślub!”

Marzenę niepokoją sny związane z jej rychłym ślubem. Wróżka Nunila pomaga w interpretacji.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

wiercik
(Ocena: 5)
2014-04-24 20:24:10

Pociągi, a mnie się właśnie przyśniło..

A ja właśnie sie obudziłem z drzemki. Śniła mi się jazda pociągiem po właściwym torze, motorniczy wjeżdzając z toru bocznego na główne tory był zdumiony i zadowolony bo skręciliśmy w prawo na główne tory, a tam nic nie było pustka na każdym z torów których było dużo no i stwierdziłem wtedy zadowolony rozglądając się iż nam sie udało bo nie ma żadnych innych pociągów które mogłyby przeszkodzić, a nasz pociąg mógłby być wstrzymywany lub opóźniany. A tu nic tylko przyśpieszać do woli. On siedział jakoś bokiem do jazdy. Tory główne to był główny ciąg połączeń pociągów, było ich bardzo dużo, wszystkie ułożone równolegle względem siebie, bardzo szeroko niczym autostradrada wielopasmowa, tor przy torze prowadzący do jakiejś stacji docelowej. Byliśmy pozytywnie zaskoczeni tą niespotykaną sytuacją że żaden inny pociąg nie zakłócił nam wjazdu na tor główny lub nie spowolnił naszego pociągu który wreszcie mógł swobodnie sunąć z dowolnie dużą prędkością.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-15 11:11:44

na jaki adres wysyła się sny do interpretacji?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-14 21:05:09

A mi się często śnią autobusy. : (

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-15 11:07:17

mam to samo :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-14 20:53:54

mi tez bardzo czesto snia sie pociagi... ze gdzies jade i niewysiadlam na tej stacji co powinnam tylko gdzies dalej ;/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-14 20:41:01

mnie też często śnią się pociągli, ale ja w nich uciekam, bo ktoś chce mnie zastrzelić ;/ (co przeważnie następuje)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-14 09:29:34

Wg mnie, w przeciwieństwie do interpretacji wróżki, Twoje marzenia mogą się spełnić, a plany powieść, jeśli przyjmiesz inny punkt widzenia. Sama projektujesz na czymś/kimś barierę, a w rzeczywistości wcale to nią nie jest. Wystarczy zauważyć to, że koła pociągu nie potrzebują powietrza, więc bez zbędnego szukania pompki ( może była ona sennym odbiciem rzeczywistego 'brania wszystkiego na swoją głowę') mogłaś wyruszyć w podróż. Życzę powodzenia i pozdrawiam. Kamila.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-14 09:09:22

Mi też się często śniły pociągi, wagony towarowe tory itd. Że nie zdążałam na niego albo coś w tym stylu. Jednak to prawda jestem bardzo szczegółowa i bardzo dokładna ale ostatnio już mi się nie śnią za to teraz tramwaje -.-

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1