Sennik: „Dziewczynka w czerwonym płaszczyku zadźgała nożem całą moją rodzinę!”

12 Stycznia 2012

Wróżka Nunila interpretuje przerażający sen Moniki, która miała koszmar z prawdziwego zdarzenia!

sennik

Droga wróżko,

Zazwyczaj nie przejmuję się swoimi snami, a wszelkie złowieszcze koszmary, które od czasu do czasu miewa moja mama na mój temat, zbywam śmiechem. Ostatni sen był jednak tak przerażający, że przypominał scenę z horroru, a ja obudziłam się zlana potem.

Śniło mi się, że przebywam na wsi, w domu moich dziadków. Stałam w drzwiach i patrzyłam się na długą polną drogę. Nagle zauważyłam, że ścieżką idzie jakaś nieznajoma dziewczynka w czerwonym płaszczyku. Twarz miała zakrytą kapturem. Podświadomie czułam, że muszę zamknąć przed nią dom na cztery spusty i nie wpuszczać jej do środka. Ona jednak była szybsza. Znalazła się w mgnieniu oka przy drzwiach i z niesamowitą siłą mnie odepchnęła. Zdążyłam tylko zauważyć, że ma przy sobie nóż. Dziewczynka zaczęła dźgać nim mnie i całą moją rodzinę. W tym momencie się przebudziłam.

Co oznacza ten koszmar? Powinnam się nim przejmować?

Monika

Droga Moniko, rzeczywiście Twój sen przypomina mocno scenariusz horroru i, niestety, nie zapowiada on dla Ciebie nic dobrego. Wskazuje na to przede wszystkim motyw czerwieni, symbolizującej nie tylko namiętność, ale również zagrożenie i niebezpieczeństwo, oraz motyw noża, który także jest dla śniącego znakiem ostrzegawczym.

Biorąc pod uwagę powyższe symbole, wnioskuję, że najprawdopodobniej wkrótce spotka Cię coś przykrego, jednak nie będzie to związane ze śmiercią lub chorobą Twoich bliskich. Zagrożenie przyjmie raczej charakter psychologiczny i odbije się na relacjach osobistych w waszej rodzinie. Konflikt będzie prawdopodobnie spowodowany przez Twoją nową, damsko-męską znajomość (wskazuje na to postać dziewczynki w kapturze, którą zwykle interpretuje się jako silny pociąg śniącego do niebezpiecznych ludzi).

Uważaj zatem w najbliższym czasie na nowo poznane osoby. Zanim całkowicie im zaufasz, sprawdź, czy rzeczywiście mają czyste zamiary.

Wróżka Nunila

Jeśli chcesz uzyskać interpretację swojego snu, wyślij jego opis na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule wpisując Sennik.

Zobacz także:

SENNIK: "Brałam ślub z nieznajomym facetem, oboje byliśmy niestosownie ubrani"

Kasię zaniepokoił ostatnio sen o ślubie, który wzięła z zupełnie obcym, dużo młodszym od siebie mężczyzną. Wróżka Nunila, jak co tydzień, pomaga w interpretacji.

SENNIK: Stłuczona butelka szampana (Alkohol i krew z poranionych dłoni poplamiły mi sukienkę)

Tuż przed Sylwestrem wróżka Nunila interpretuje sen Marzeny.

 

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Pll
(Ocena: 5)
2015-11-10 08:21:46

re: Sennik: „Dziewczynka w czerwonym płaszczyku zadźgała nożem całą moją rodzinę!”

Dziewczyno przestan ogladac pretty little liars!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-12 19:26:31

Miałam podobny sen, ale nie widziałam dźgania mojej rodziny, tylko dowiedziałam się, że już nie żyją od faceta w czerwonej bandamce, który mnie dźgał. Miała przeżyć tylko moja siostra.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-12 16:46:52

przerażajacy sen brrrr

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-12 16:09:49

mrrrrr fajny kociak

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-01-12 03:25:46

słodkie zwierzątko ;-*

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1