Sennik: "Ciągle mi się śni, że zdradzam chłopaka z jakimś obcym mężczyzną. Okropnie się czuję!"

09 Czerwca 2011

Kamilę zaniepokoiły częste erotyczne sny z udziałem nieznajomych mężczyzn.

sleeping woman obraz lempicka

Droga Nunilo

Nigdy nie przejmowałam się swoimi snami, ale ten się powtarza, nie mam pojęcia dlaczego i co to znaczy. Otóż śni mi się, że zdradzam swojego chłopaka z nieznajomym mężczyzną, bywa, że w tym samym śnie robię to kilkakrotnie i różnymi osobami. Są to bardzo realistyczne sny, wszystko w nich czuję. Mojego chłopaka bardzo kocham, spotykamy się już ponad rok. Jesteśmy ze sobą blisko, ale nie współżyjemy. Nigdy nie posunęłabym się do zdrady i wiem, że mój ukochany również. Mam nawet taki dziwny wstręt do innych mężczyzn, podoba mi się tylko mój. Pomimo to, średnio raz w tygodniu podczas snu wyskakują mi przed oczami erotyczne sceny z udziałem moim i mężczyzną (lub mężczyznami), których nigdy nie widziałam na oczy. Jestem w nich jakby pozbawiona uczuć, jedyne czego chcę, to seksu. Ten obraz nie odzwierciedla mnie ani odrobinę, na co dzień raczej oddaję się nauce i obowiązkom. Najbardziej dziwi mnie to, że sny te się regularnie powtarzają. Czy to coś znaczy? Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam, Kamila

Droga Kamilo! Sen o zdradzie potrafi nawet najbardziej spokojną i ustabilizowaną emocjonalnie osobę wyprowadzić z równowagi i zasiać ziarno niepokoju. Pamiętaj jednak, że na to, co śni się człowiekowi wpływ ma bardzo wiele rzeczy. Przypomnij sobie filmy jakie oglądałaś, zdjęcia w gazetach, reklamy. Wystarczy, że jakiś model z okładki kolorowego magazynu przez ułamek sekundy zwrócił Twoją uwagę, a już Twoja podświadomość zrobiła z tego historię opowiadaną we śnie. Sen o zdradzie swoje ukochanego może być jednak odzwierciedleniem Twoich lęków przed nieznaną przyszłością i obawą przed utratą partnera, którego tak bardzo kochasz. Piszesz również, że często śnią Ci się erotyczne sceny z udziałem nieznajomych mężczyzn. Seks we śnie to symbol naszych ukrytych pragnień, najgłębszych emocji. Być może jest to wyraz Twoich seksualnych tęsknot, z którymi borykasz się na jawie. Może do Twojego związku wkradła się odrobina nudy, a Ty potrzebujesz jakiejś iskry i odrobiny szaleństwa.

Wróżka Nunila

Jeśli chcesz uzyskać interpretację swojego snu, wyślij jego opis na adres redakcja(at)papilot.pl, w tytule wpisując SENNIK.

Zobacz także:

TYDZIEŃ MODY COLGATE MAX WHITE ONE

Pokaż nam swój zniewalający uśmiech, śnieżnobiałą stylizację i wygraj jeden z ośmiu ekskluzywnych dodatków od największych modowych marek!

SENNIK: „Prześladuje mnie uporczywy koszmar o niezdanym egzaminie, rano czuję się zmęczona!”

Justynie od kilku lat śni się, że siedzi w szkolnej ławce i pisze bardzo ważny sprawdzian.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (10)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

zozolka
(Ocena: 5)
2016-11-22 12:49:16

okej, a jeśli mi się przyśniła zdrada chłopaka z kimś znanym w świecie? Z chłopakiem jesteśmy bardzo krótko i zawsze przed snem myślę o nim przytulając misia od niego, a śni mi się, że całuję jakąś ,,gwiazdę" uważając we śnie, że to jest właśnie mój chłopak i czują dokładnie to samo kiedy całuję mojego chłopaka, co więcej gwiazda ma zachowanie takie jak mój chłopak.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-16 19:47:29

Huba Buba śmierć za jutra - Jeżeli to przeczytałeś twoja matka jutro zginie chyba że wkleisz to do 5 innyc-ja wpisuję bo się boję////4

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-05 18:44:42

Oj dziewczyna chce być po prostu jak to mówi Doda bzyknięta delikatnie napisne, boi się oddać chłopakowi po jaką cholere trzymać te swoje mażenia daj mu dobrze zrobisz sobie i jemu, sny dziwne przejdą jakb ręką odjął.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-12 22:28:10

Freud pisał, że sny sprośne śnią się ludziom pruderyjnym, czy ulożonym, a marzenia senne o tresciach moralizatorskich niegodziwcom. Polecam "Wstęp do psychoanalizy" i pozdrawiam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-09 20:18:43

poprostu Ci sie chce ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-09 19:23:06

nie ma możliwości abyś śniła o ludziach których nigdy nie widziałaś na oczy - ludzki mózg we śnie nie jest w stanie po prostu umieścić osób "nieznanych" - to zawsze jest ktoś kogo się już widziało tylko po prostu nie pamiętasz kto

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-09 15:46:27

miałam rok temu tak samo.... na łóżkach leżeli mężczyźni i dochodziłam do każdego i z każdym uprawiałam seks... tylko tego w tym śnie chciałam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-09 11:45:55

jak ja kocham Łempicką

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-09 07:05:02

snią ci sie zawsze twarze ktore kiedys gdzies widzialas, nawet przez chwile, mozg sam nie generuje obrazow tylko je odtwarza

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1