Jakie cechy powinna mieć lodówka idealna dla całej rodziny?

15 Września 2016

Duża rodzina = dużo jedzenia! Przechowywanie go w odpowiednich warunkach to spore wyzwanie. Ale jest na to dobry sposób...

Samsung Food Showcase

Wnętrze tej lodówki zostało podzielone na dwie strefy, oddzielone osobnymi drzwiami. Pierwsza komora gwarantuje łatwy dostęp do wybranych przez nas warzyw, owoców i innych składników, które chcemy mieć zawsze pod ręką. Za drugimi drzwiami kryje się strefa wewnętrzna, która przeznaczona jest do dłuższego przechowywania jedzenia. Dzięki temu w lodówce zapanuje porządek. Pionowe rozmieszczenie półek za pierwszymi drzwiami ułatwia również organizację najpotrzebniejszych rzeczy: na samej górze można trzymać produkty, przed którymi chcemy chronić dzieci np. leki, jednocześnie na dole ułatwiając im dostęp do ich ulubionych smakołyków.


Fabryczny podział lodówki na strefy nie jest jedyną możliwością dostosowania jej do potrzeb rodziny. Wewnętrzną półkę można składać lub wysuwać, aby nawet najbardziej nieforemne artykuły nie zaburzyły porządku. Dodatkowym atutem są głębokie szuflady w zamrażarce i lodówce pozwalające na stuprocentowe wykorzystanie przestrzeni przy użytkowaniu przez całą rodzinę.


Za sprawą najnowszych technologii wykorzystanych przy jej tworzeniu, lodówka Samsung Food Showcase sprosta oczekiwaniom każdego członka rodziny. Nawet jeżeli jest wśród nich lodówkowy myśliciel, który spędza dużo czasu precyzyjnie wybierając, co chce zjeść i trzymając cały czas otwarte drzwi, nie wpłynie to na świeżość reszty produktów. To zasługa funkcji Metal Cooling i All-around cooling. Obie technologie odpowiadają za zachowanie stałej temperatury w całej lodówce. Dzięki temu przechowywane w chłodziarce warzywa, owoce czy mięsa są zawsze świeże. Drzwi Metal Cooling, dbając o właściwy poziom chłodzenia dodatkowo nadają lodówce nowoczesnego wyglądu
Technologia No Frost stosowana we wszystkich lodówkach Smasung zapobiega powstawaniu szronu oraz nieprzyjemnych zapachów. Obieg zimnego powietrza odprowadza wilgoć na zewnątrz, chroniąc jedzenie przed pleśnią i bakteriami. Możemy też całkowicie zapomnieć o rozmrażaniu lodówki, bo dzięki No Frost nie ma takiej potrzeby – wszystko dzieje się automatycznie.


Dzięki temu, że kostkarkę do lodu Ice Master wbudowano w drzwi, zyskujemy aż dwie dodatkowe półki w zamrażarce. Niewielkie rozmiary kostkarki nie powinny jednak zniechęcać, ponieważ jej pojemność wynosi 2 kg, a samo urządzenie uraczy nas lodowatą, filtrowaną wodą albo lodem kruszonym czy w formie kostek.


Zastosowany nowoczesny kompresor Digital Inverter zaskoczy nadzwyczaj cichą pracą oraz wydajnością. Energooszczędna sprężarka pozwoli nam nie tylko chronić środowisko, ale też obniżyć rachunki za prąd.


Sam wygląd lodówki również zasługuje na wyróżnienie. Eleganckie wykończenie ze stali nierdzewnej sprawi, że wkomponuje się ona w każdy styl kuchni. Pomimo dużej pojemności lodówka, dzięki dostosowanej głębokości, nie wystaje za kuchenną zabudowę.

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz