Co niestandardowego trzymasz w lodówce?

Zazwyczaj przechowujemy w niej jedzenie. Okazuje się jednak, że nie tylko! Chłodna temperatura doskonale działa również na...
Co niestandardowego trzymasz w lodówce?
Fot. mat. prasowe
06.10.2016

Gdybyśmy zapytały cię, co przechowujesz w lodówce, z pewnością zaczęłabyś wymieniać napoje oraz jedzenie takie jak masło, warzywa, czy wędliny. Faktycznie, taka odpowiedź nasuwa się na usta jako pierwsza. Okazuje się jednak, że czasami nasza wyobraźnia sięga nieco dalej i do chłodziarki chowamy dość niestandardowe rzeczy…


Jakie?


Lakiery do paznokci


Zazwyczaj ich miejsce jest na stylowej toaletce lub w łazienkowym koszyczku, ale część kobiet trzyma swoje lakiery do paznokci w lodówce. Istnieje bowiem teoria, że to przedłuża ich termin ważności oraz pozytywnie wpływa na jakość produktu. Lakiery powinny być przechowywane w suchym i chłodnym miejscu, a zatem chłodziarka wydaje się tutaj bardzo dobrym pomysłem. Zwłaszcza jeśli jest tak zaprojektowana, jak lodówki firmy Samsung z systemem All Around Cooling. Dzięki temu w chłodziarce panuje stała temperatura i przechowywanej żywności oraz Twoim lakierom nie będą straszne żadne upały na zewnątrz ani lodówkowi myśliciele, którzy spędzają dużo czasu przy otwartych drzwiach kontemplując, co by tutaj sobie podjeść?


Maseczki do twarzy


W drogeriach dostępne są hydrożelowe maski do twarzy, które można stosować na dwa sposoby – na ciepło lub na zimno. W przypadku tej drugiej opcji maseczkę należy przechowywać w lodówce. I część kobiet tak właśnie robi. Obawiasz się, że na masce pojawi się szron, który zniszczy Twoją chwilę relaksu? Nie w przypadku lodówek Samsung z systemem No Frost. Ta technologia stosowana we wszystkich lodówkach Samsung zapewnia stały obieg zimnego powietrza, dzięki czemu wyprowadza całą wilgoć na zewnątrz, uniemożliwiając namnażanie się pleśni czy bakterii.


Portfel


Być może wyda się to nieco zaskakujące, ale część osób przechowuje w chłodziarkach swoje… pieniądze. Realizatorzy tego pomysłu twierdzą, że nie ma lepszej skrytki przed złodziejem. Komu bowiem przyjdzie do głowy szukanie pliku banknotów między puszkami konserw a kartonami mleka? Nikomu!


Dżinsy


Niektórym zdarza się chować do zamrażarki dżinsy, ale tylko wtedy, gdy przyklei się do nich guma do żucia. Pozbycie się jej będzie dziecinnie proste, jeśli stanie się twarda od niskiej temperatury. Wtedy wystarczy ją zeskrobać i gotowe. Jeżeli zdarza Ci się to dość często to może pomyśl o lodówce Samsung Space Max. Jej ścianki są cieńsze niż w innych lodówkach, dzięki innowacyjnemu systemowi izolacji, co pozwoliło zyskać aż do 50 litrów dodatkowego miejsca w środku, bez powiększania rozmiarów zewnętrznych lodówki. Znajdzie się miejsce i dla jedzenia, i dla dżinsów.


Kremy do twarzy


Lodówka przedłuża przydatność nie tylko żywności, ale także kosmetyków. Wiele kobiet doskonale zdaje sobie z tego sprawę i dlatego na ogół chowa do chłodziarki kremy do twarzy oraz żele pod oczy. Schłodzone w ten sposób produkty nie tylko dłużej zachowają swoją trwałość, ale także przyniosą większą ulgę skórze podczas aplikacji.


A Wy co niestandardowego chowacie do swoich lodówek? Czekamy na Wasze komentarze!

Przy okazji sprawdźcie TUTAJ, ile lakierów do paznokci zmieściło się w lodówce!

 

 

Komentarze (2)

Ocena: 5 / 5
gość (Ocena: 5) 06.10.2016 14:35
z tymi lakierami to prawda. Jak się je przechowuje w lodówce to tak nie zasychają
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 06.10.2016 14:34
Ja trzymam szminki. Gdzieś słyszałam, że dzięki temu są lepiej zakonserwowane
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo