Zdradź nam ulubiony kolor swojej bielizny, a powiemy Ci jakim żywiołem jesteś!

26 Marca 2011

Podobno kolor bielizny, którą nosimy może bardzo wiele powiedzieć o naszej osobowości...

victorias secret

Każda kobieta posiada bardzo skomplikowaną naturę. Jesteśmy zarazem bardzo silne i namiętne, jak i strasznie delikatne oraz wrażliwe. Nasze zachowanie doskonale można porównać do czterech żywiołów rządzących światem. Ale jak to wszystko ma się jednak do bielizny, którą nosimy?

Odpowiedź jest bardzo prosta. To przecież bielizna nadaje nam określonego charakteru. Przemienia w delikatnego, zmysłowego anioła bądź też przeciwnie, przeobraża w demona seksu i pożądania. Jest niczym cztery żywioły wyrażające naszą osobowość i charakter.

Zastanów się więc, jaki kolor bielizny najczęściej nosisz i dowiedz się, jakim typem człowieka jesteś!

OGIEŃ DRZEMIĄCY W CZERWIENI

Ogień to żywioł symbolizujący siłę oraz wielką energię. Drzemie w nim naprawdę potężna moc, więc trzeba umieć nad nim panować.

Jeżeli najbardziej uwielbiasz nosić bieliznę koloru czerwonego to z pewnością niezła z ciebie uwodzicielka. Ognista czerwień symbolizuje osoby odznaczające się olbrzymią pasją życia, wielką energią i niespożytą nigdy witalnością. Kto więc założy bieliznę w tym odcieniu, jak nie kobieta odważna, pełna namiętności, żądna niepowtarzalnych przygód? bieliznę tego koloru uwielbiają szczególnie panie pewne siebie, dynamiczne i przebojowe. Kobiety te potrafią walczyć o swoje, uwielbiają również nowe wyzwania. Jednak czerwony biustonosz i figi polecane są nie tylko odważnym i pewnym siebie dziewczynom. Często taką bieliznę zakładają również osoby bardziej nieśmiałe. Dzięki takiej kreacji wiele pań stara się dodać sobie nieco odwagi. Wszystkie kobiety świadome są również, że czerwony kolor doskonale wpływa na mężczyzn. Żaden facet nie może bowiem przejść obojętnie obok takiej ognistej kreacji. Drzemie w niej naprawdę potężna moc.

PORYWAJĄCA MOC BŁĘKITU

Woda to żywioł o bardzo niespokojnej naturze. Morskie fale, ze spokojnych i delikatnych mogą przerodzić się w naprawdę gwałtowną oraz bardzo niebezpieczną siłę.

Kobiety, które uwielbiają niebieską bieliznę to osoby bardzo chwiejne emocjonalnie. W jednej chwili, ze spokojnej i subtelnej kochanki moga przerodzić się w porywczą i nieustępliwą damę. Co najważniejsze jednak, są one również bardzo zmysłowe i uwodzicielskie. Panie uwielbiające błękit potrafią owinąć sobie wokół palca każdego faceta. Na ich widok niejeden mężczyzna z pewnością dostanie zawrotu głowy. Pod ich subtelnym pięknem kryje sie bowiem zniewalająca energia. Z potulnej kokietki w jednej chwili mogą przerodzić się w niebezpieczną i nieprzewidywalną kochankę. O takiej kobiecie, żaden facet nie zapomni bardzo długo. Jej silny temperament oraz duże pokłady czułości to naprawdę wybuchowa mieszanka. Co najważniejsze jednak, kobiety noszące błękitną bieliznę, swoim strojem doskonale pokazują, że drzemie w nich bardzo dużo niespożytych sił i energii!

 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (63)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-03 13:34:18

Tutaj wpisz treść komentarza do Zdradź nam ulubiony kolor swojej bielizny, a powiemy Ci jakim żywiołem jesteś!...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-11-06 12:32:09

kolor: granatowy bielizna:biała

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-25 18:17:57

Szare z koronką ;d

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-01 17:12:21

niebieski i czarny

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-31 22:00:17

czerwień i czerń !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-30 15:50:04

ja mogłabym chodzić tylko w czarnej i opis w większości się zgadza :) za cielistą nie przepadam, ale wiadomo, że są ubrania, do których ciemna nie pasuje.. tak więc czarna i cielista białej nigdy na siebie nie włożę !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-30 14:03:14

dokładnie! gdzie opis fioletowej!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-29 15:03:24

JA TAM LUBIE FIOLETOWĄ BIELIZNĘ I GDZIE OPIS !!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-28 12:13:28

bala ale nie pasuje do mnie ten opis:/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-27 20:17:34

a żółty to gdzie? >.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz