Wybierz osobę z tego obrazka i dowiedz się, co to oznacza. Ten test robi furorę

24 Maja 2018

Taki psychotest pozwoli ci lepiej zrozumieć samą siebie.

test osobowości

Wiele z nas lubi rozwiązywać testy psychologiczne. Portal brightside.me informuje o odkryciu naukowców, którzy doszli do wniosku, że ludzie próbujący nadać swojemu życiu sens najczęściej szukają odpowiedzi na trzy pytania. Kim jestem? Kim chcę być? Jak postrzegają mnie inni?

PSYCHOTEST: Pierwsze, co zobaczysz na tych obrazkach, zdradza kim naprawdę jesteś

Jeżeli sama również je sobie zadajesz, quiz zaprezentowany przez portal brightside.me pozwoli ci na odsłonięcie rąbka tajemnicy na temat siebie samej.
Na zamieszczonym obrazku są cztery osoby. Wybierz jedną, a dowiesz się kim jesteś.

Osoba nr 1

Jeżeli wybrałaś osobę nr 1, masz wielkie serce i cenisz szczerość, ale niestety jesteś też fatalistką. Akceptujesz życie takie, jakie jest. Nie starasz się zmienić warunków, które w nim panują. Gdy nie wierzysz w powodzenie pomysłu, poddajesz się. Nie akceptujesz też kłótni i jesteś bardzo spokojna. Kłótnie cię przygnębiają. Przestań myśleć, że nie możesz wpływać na swoje życie. Zacznij je sama kreować.

Osoba nr 2

Do tej osoby została przypisana pochopność w podejmowaniu decyzji. Rada dla ciebie jest taka, żebyś następnym razem się zastanowiła. Poświęć trochę czasu na przeanalizowanie sytuacji. Twoją zaletą jest to, że bierzesz odpowiedzialność za podjęte za siebie decyzje i wiesz, że zależą tylko od ciebie. Pomimo pochopnie podjętych decyzji, bywasz uparta i nigdy nie żałujesz tego, co się wydarzyło.

Osoba nr 3

Jesteś wojowniczką! Działasz impulsywnie i nigdy się nie poddajesz. Masz zdolności do walki do samego końca, jeżeli chodzi o obronę swojej pozycji i rzeczy, w które wierzysz. Wychodzenie z nowymi podejściami i strategiami to jest właśnie to, co lubisz robić. Ludzie tacy jak ty tworzą doskonałych ludzi biznesu i przywódców grup.

Osoba nr 4

Ty z kolei jesteś buntowniczką. Nie lubisz dopasowywać się do ludzi. Można cię określić jako nonkonformistkę. Wierzysz w swoje zasady i uważasz, że twój punkt widzenia jest najlepszy. Brakuje ci pokory, a w imię walki o własne poglądy jesteś w stanie poświęcić wiele. Weź pod uwagę, że różnorodność opinii pozwala na lepsze zrozumienie sytuacji. Staraj się myśleć bardziej racjonalnie.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-28 13:22:37

3. to s.k.u.r.w.i.e.l zwycięzca

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-27 12:33:51

1 frajer 2 s.k.u.r.w.i.e.l 3 zwycięzca 4 samobójca Typowe cechy ludzi. Kogo jeszcze brakuje?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-24 08:32:44

Nr 3.zgadza sie.wybralam bo od razu wpadło mi w oko i po chwili zastanowienia wlasnie to byloby moje miejsce przy takim drzewie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-24 00:38:13

Wybrałam osobę numer 1 - świadomie a nie na zasadzie; ten mi się w oczy rzuca. Nie jestem osobą, która podkłada świnie, dlatego taki wybór. Ale jeżeli 4, która sama sobie gałąż podcina jest buntownikiem to chyba takim z upośledzeniem umysłowym :D albo podejściem 'nie chcę dłużej żyć na tej planecie' :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-24 09:22:44

Dokładnie. Obejrzalam obrazek i wybralam postac która po prostu nikogo nie podcina. Z reszta idac tym tokiem myślenia moglabym ich zabic wiec ten test jest totoalnie bezsensu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1