W jakim wieku czujemy się najpopularniejsze? Wcale nie w liceum, ani na studiach!

09 Sierpnia 2014

Niektóre z nas muszą jeszcze długo poczekać, ale podobno warto!

koleżanki

Może się wydawać, że im jesteśmy młodsze, tym lepiej czujemy się we własnej skórze. Zgrabne ciało pozbawione zmarszczek, brak poważniejszych problemów zdrowotnych, bogate życie uczuciowe, mnóstwo planów na przyszłość. Nasze życie jest czystą kartą, którą zapełnimy dokładnie tym, na co mamy ochotę. Dopiero później okazuje się, że wcale nie jest tak różowo.  Do tego momentu żyjemy w błogiej nieświadomości, wierząc że możemy wszystko i cały świat stoi przed nami otworem. Okazuje się jednak, że prawdziwe szczęście dopiero przed nami.

Statystyczna nastolatka czy 20-latka, teoretycznie wydaje się zadowolona i radosna, ale na tym etapie życia miewamy poważne problemy emocjonalne. Kompleksy, rozstania, wybór dalszej drogi. To wszystko kosztuje nas sporo nerwów. Później przychodzi czas na rozpoczęcie kariery zawodowej i życie na własny rachunek, co także nie wydaje się proste. Badania potwierdzają jednak, że najbardziej spełnione czujemy się wiele lat po ukończeniu szkoły.

W Wielkiej Brytanii przeprowadzono eksperyment, który miał odpowiedzieć na zasadnicze pytanie – w jakim wieku kobieta czuje się najbardziej popularna i lubiana, a przez to szczęśliwa. Ostateczny wynik dla wielu może wydawać się szokujący...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2014-08-09 16:13:58

re: W jakim wieku czujemy się najpopularniejsze? Wcale nie w liceum, ani na studiach!

A ja pracuję w miejscu, gdzie dwie osoby, obie kierowniczki, trzymają ze sobą, a resztę maja gdzieś i w kwestiach zawodowych i prywatnych. Inne działy robią jakieś symboliczne, krótkie spotkania z okazji np. Wigilii, a u nas nic, jakby panie kierowniczki chciały jak najszybciej wyjść z pracy i nie mieć ze swoimi podwładnymi więcej do czynienia. W ogóle siedzi człowiek te 8 h i nie ma się do kogo odezwać, nie mówiąc już o przenoszeniu tych znajomości na grunt prywatny. Oczywiście, że człowiek przychodzi pracować, ale żeby spędzać ten czas, również podczas przerw, w milczeniu albo dyskutując tylko postronnie, wykluczając innych?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-08-09 10:23:59

re: W jakim wieku czujemy się najpopularniejsze? Wcale nie w liceum, ani na studiach!

W poprzedniej pracy poznałam fantastycznych ludzi, wciąż utrzymujemy kontakt :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-08-09 00:55:14

re: W jakim wieku czujemy się najpopularniejsze? Wcale nie w liceum, ani na studiach!

kiepawo, pracuję z domu. Nikogo sobie w biurze nie poznam. Zresztą to męczące, że wszyscy zdaniem takich portali pracują w korpo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-08-09 17:50:40

Dokładnie! Według nich wszyscy pracują w biurze. Chociaż to nie Polska gdzie pracy w biurze ze świecą szukać bo jak już ktoś taką ma to raczej się jej trzyma.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1