Typy ludzi, którzy zatruwają nam życie

22 Czerwca 2018

Na pewno są też wśród twoich znajomych!

fałszywy przyjaciel

Są ludzie, przy których czujemy się wspaniale i ludzie, przy których mamy ochotę zniknąć. Z tymi pierwszymi jest jak najbardziej wskazane utrzymywanie relacji. Jeżeli chodzi o drugich, bez żadnych skrupułów możemy zerwać z nimi znajomość.

30 rzeczy, które powinnaś zrobić przed trzydziestką. Sprawdź, czy nie przespałaś życia

Niektórzy ludzie mają obiekcje, a wręcz czują wyrzuty sumienia przed skończeniem znajomości z innymi ludźmi. Zwłaszcza w takich przypadkach, kiedy jedne spotkania przebiegają dobrze, a drugie źle. Może pojawić się złudzenie, że ta osoba nie jest taka zła albo ma chwilowe problemy. Mimo wszystko dla własnego dobra, lepiej tego nie roztrząsać i nie robić sobie wyrzutów sumienia. Jakiekolwiek raniące nas zachowania powinny być sygnałem ostrzegawczym.

Jakich ludzi lepiej pozbyć się ze swojego otoczenia?

Ludzie zakompleksieni i aroganccy

Ludzie zakompleksionych można podzielić na dwa typy. Niektórzy są nieszkodliwi, a inni toksyczni. Swoje niskie poczucie wartości próbują podbudować cudzym kosztem, czyli tobą. To właśnie z ich strony padają uszczypliwe uwagi, chamskie komentarze i uwagi mające na celu zniszczenie twojej pewności siebie. Często towarzyszą im złośliwe uśmieszki oraz lekceważące spojrzenia. Takie działanie ma cię zbić z tropu i przeważnie idzie w parze z arogancją.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 2)
2018-06-23 12:08:18

Ludzie pesymistyczni? Ja zaś nie lubię optymistycznych ludzi, którzy ze wszystkiego się śmieją i są wiecznie uśmiechnięci.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-23 16:44:56

Ja też nie. Można być optymistą, ale bez przesady....dzieje się coś złego, masz jakiś problem i jesteś zdołowana, a oni śmieją się i żartują z tobą. Wk*rwiające to jest. Pełno mam takich osób u siebie w pracy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-22 22:30:45

Mam taką znajomą, która kiedyś była moją koleżanką, ale odkąd stała się dla mnie taka jak opisana osoba w artykule, zerwałam z nią jakiekolwiek kontakty. Szkoda jeszcze tylko, że pracuje nieraz ze mną na jednej zmianie. Nienawidzę tej dziewuchy, nie cierpię jej charakteru, ma tak zj*bany charakter, że współczuje jej synkowi, że ma za matkę taki toksyczny pustostan. Najlepsze jest to, że kiedyś taka nie była, ale odkąd jej życie zaczęło się sypać, a mi zaczęło się wszystko układać, w ciągu pół roku zrobiła się wrednym suczyskiem nie do poznania.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-22 19:31:58

oh mialam taka szefowa kiedys - najdelikatniej jak potrafie - matol nie potrafil wykonywac swoich podstawowych obowiazkow , co tam obowiazkow pisma z 7 zdan zlozonych stworzyc ale karala podwladnych za jej zdaniem niepasujacy kolor obuwia, ten typ byle dopierdziec do emeryturki zatruwajac innym zycie i rozsiewajac na ich temat absurdalne plotki na terenie zakladu - oczywiscie jak sprawa sie rypla to ona nic takiego nie robila a proszenie innych o potwierdzenie faktu to jak zakladanie im petli na szyje, nie mieli by zycia pozniej

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1