PSYCHOZABAWA: Jakim typem singielki jesteś?

05 Września 2010

Kobieta ma wiele twarzy. Bycie singielką też nie jest jednoznaczne, szczególnie jeśli intensywnie szukasz faceta…

PSYCHOZABAWA: Jakim typem singielki jesteś?

Co myślisz o osobie, która traktuje Wasz 2 miesięczny - związek bardzo swobodnie?

a) Po kolejnym miesiącu znajomości, poruszasz ponownie temat wierności, licząc że partner zrozumie, że chciałabyś przejść na kolejny etap znajomości i chciałabyś poważniejszego związku.

b) W ogóle Cię to nie martwi i także zaczynasz spotykać się z innymi mężczyznami.

c) Każesz wybrać - albo tylko Ty, albo koniec związku.

Co myślisz obserwując związki Twoich znajomych ?

a) Nie jesteś pewna, czy te związki mają szansę na długi żywot. W końcu wszystko kiedyś się kończy. Tobie też tyle razy nie wyszło...

b) Cieszysz się ich szczęściem, ale sama nie jesteś gotowa na takie wyzwanie. Bardziej interesuje Cię krótka ale bardzo intensywna znajomość niż poważny monotonny związek

c) Zazdrość. Ty też chcesz być taka szczęśliwa. Marzysz o związku, który będzie trwały i będzie Ci dawać poczucie bezpieczeństwa.

Dostałaś zaproszenie na randkę od świetnego faceta, który bardzo Ci się podoba. Z dobrego źródła wiesz o nim, że nie toleruje on stałych związków. Co robisz?

a) Prawdopodobnie pójdę, bo nigdy nie wiadomo, czy nie zmieni on  pod moim wpływem zdania na temat związków, a szkoda by było marnować okazję poznania tak fajnego faceta – szczególnie, że i tak nie ma nikogo bardziej interesującego na horyzoncie.

b) Oczywiście, bo brak zobowiązań pociąga Cię najbardziej. Sama nie jesteś entuzjastką długich – poważnych związków.

c) Nie, bo nie chcesz tracić czas na takie głupoty. Interesują cię tylko poważnie rokujące na przyszłość znajomości

Idąc na imprezę do klubu...

a) Chcesz chodź na chwilę przemienić się w inną kobietę – uwodzicielkę. Z cichej myszki chcesz zmienić się w kobietę za którą oglądają się inni.  Masz już dosyć bycia samej, chcesz aby zwrócona na ciebie uwagę. Jeśli już się wybierasz do klubu to po cichu marzysz, aby natknąć się wreszcie na swojego „Romea”.

b) Chcesz porządnie się wyluzować i dobrze się zabawić w grupie nowych przystojniaków. Delikatny flirt i kilka nowych numerów telefonów od nowo poznanych facetów to to co lubisz najbardziej w weekendowym szaleństwie.

c) Nie lubisz chodzić na imprezy do klubu. to nie twój świat. Wolisz spędzać wieczory z przyjaciółmi. Jednak najchętniej spędzałabyś ten czas w ramionach ukochanego.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (96)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-06-22 20:34:11

Większość- A, i rzeczywiście tak jest!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-31 19:30:55

miałam najwięcej C i dokładnie taka jestem ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-06-05 22:37:35

artykuł o mnie,większość cech i nawyków mam cholera;d

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-17 23:39:54

b- tez sie zgadza;d

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-17 20:56:53

wyszło rewelacyjnie jakby mnie znali:)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-17 19:12:35

A-prawda :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-05-17 17:33:00

1. Napisz imię osoby płci przeciwnej. 2. Który kolor najbardziej lubisz: czerwony, czarny, niebieski, zielony czy żółty? 3. Pierwsza litera twojego imienia? 4. Miesiąc urodzenia? 5. Który kolor bardziej lubisz czarny czy biały? 6. Imię osoby tej samej płci. 7. Ulubiony numer? 8. Wolisz jezioro czy morze? 9. Napisz życzenie (możliwe do spełnienia!). Skończone – zobacz poniżej: Odpowiedzi 1. Kochasz tę osobę. 2. Jeżeli wybrałaś /eś: Czerwony – twoje życie jest pełne miłości. Czarny – jesteś konserwatywna /y i agresywna /y. Zielony – twoja dusza jest zrelaksowana i jesteś osobą na luzie. Niebieski – jesteś spontaniczna /y i kochasz całusy i pieszczoty tych, których kochasz. Żółty- jesteś bardzo szczęśliwą osobą i udzielasz dobrych rad tym, którzy są w dołku. 3. Jeżeli pierwsza litera twojego imienia jest: A-K - masz w sobie dużo miłości, którą ofiarujesz bliskim i przyjaciołom. L-R - Próbujesz cieszyć się życiem na maxa a twoje życie uczuciowe wkrótce rozkwitnie. S-Z - lubisz pomagać innym a twoje przyszłe życie uczuciowe wygląda bardzo dobrze. 4. Jeśli urodziłaś /eś się w: Styczeń – Marzec Rok minie ci bardzo dobrze i odkryjesz, że zakochasz się w kimś zupełnie nie oczekiwanym. Kwiecień - czerwiec Twój związek (uczuciowy) jest bardzo silny, będzie trwał długo i pozostawi wspaniałe wspomnienia na zawsze. Lipiec- wrzesień Będziesz mieć wspaniały rok i doświadczysz dużą zmianę w życiu na lepsze. Październik – grudzień Twoje życie uczuciowe nie będzie zbyt wspaniałe, ale w końcu odnajdziesz swoją bratnią duszę. 5. Jeśli wybrałaś /eś Czarny: twoje życie obierze inny kierunek, co będzie dla ciebie bardzo korzystne i bardzo cię to ucieszy. Biały : Będziesz mieć przyjaciela, któremu można będzie całkowicie zaufać i zrobiłby dla ciebie wszystko, ale ty możesz sobie z tego nie zdawać sprawy. 6. Ta osoba jest twoim najlepszym przyjacielem. 7. To jest ilość twoich bliskich przyjaciół w twoim życiu. 8. Jeśli wybrałaś /eś: Jezioro: Jesteś lojalnym przyjacielem i kochanką /iem. Morze: Jesteś bardzo spontaniczna /y i lubisz zadowalać ludzi. 9. To życzenie spełni się tylko wtedy, gdy wstawisz ten test do 5 innych klubów w ciągu jednej godziny. Jeśli wyślesz je do 10 klubów spełni się przed twoimi następnymi urodzinami

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-11-15 21:07:28

A... Ale nie do końca jestem pewna czy sie zgadza;P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-10-31 10:39:45

oczywiscie jak w kazdym tescie wyszlo mi tyle samo a i c.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-09-18 23:20:59

A ;) ale niczego nowego się nie dowiedzialam :(

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz