Misja: popularność

20 Stycznia 2016

Chcesz być popularna? Zastosuj się do tych wskazówek...

jak być popularną

Świat zawsze dzieli się na ludzi popularnych, mniej popularnych oraz tych, których nikt nie dostrzega. Można to zauważyć chociażby w amerykańskich serialach dla nastolatek. Niestety, ale akurat pod tym względem bardzo wiernie oddają rzeczywistość. Żadna z nas na pewno nie chciałaby znaleźć się w tej ostatniej grupie. Ale jeżeli ktoś utożsamia bycie popularną z byciem wredną, myli się. Drugim błędem jest myślenie, że popularność jest zarezerwowana wyłącznie dla pięknych dziewczyn o figurach modelek, które są bardzo pewne siebie. To stan, który wbrew pozorom można osiągnąć w bardzo prosty sposób.

Dzięki byciu popularną dodatkowo wzrośnie Twoja pewność siebie, samoocena, a do tego już niewielki krok do sukcesu, zarówno w sferze uczuciowej, naukowej, jak i zawodowej.

Jesteście ciekawe, jak do tego dojść? Już wyjaśniamy…

Niebanalne hobby

Zacznij robić coś, co jest mało popularne wśród osób, które Cię otaczają, a jednocześnie niebanalne. Choć brzmi to paradoksalnie, zobaczysz, że szybko przyniesie pożądany efekt. Innym dziewczynom na pewno zaimponuje balet klasyczny. Tą pasją z pewnością przyciągniesz także uwagę płci przeciwnej. Nie sugeruj się tym, że trzeba zacząć trenować od dziecka. Nie brakuje także zajęć organizowanych dla dorosłych, a efekty można osiągnąć w każdym wieku. Pamiętaj jednak, aby nie wynosić się ponad innych z tego powodu. Nasze inne propozycje to: szachy, łyżwiarstwo figurowe, wspinaczka górska lub jazda konna.

Tylko pamiętaj, by w swojej oryginalności nie zabrnąć za daleko. Tutaj przykłady:

Kolekcjonują paznokcie i... brudy z pępka! Oto 10 najbardziej dziwacznych pasji świata!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-01-22 10:06:19

re: Misja: popularność

Znajdz. Najwazniejsza.Ksiazka.Jaka.Kiedykolwiek.Przeczytasz.Zdrowie + The.Luciferian.Doctrine.pdf #3.1+ KO 0

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-01-20 10:58:39

re: Misja: popularność

nigdy nie będę popularna, bo jestem biedna. Żeby być popularnym w szkole to trzeba mieć hajs, taka jest prawda

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
lola
(Ocena: 5)
2016-01-20 12:40:05

trochę prawdy w tym jest, zależy w dużej mierze od środowiska, ktoś może być popularny i towarzyski że lubi być w centrum uwagi oraz to że odbiera świat przez różowe okulary, jednak trzeba porozumiewać się z innymi czyli "odbierać na tych samych falach"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-01-20 13:14:15

Ja byłam bardzo popularna w szkole, a nie zdawałam sobie z tego sprawy. Dopiero teraz jak mam 24 lata to widzę, że kurna każdy wiedział kim jestem. A to głównie dlatego że się udzielałam zarówno w chórze jak i często występowałam na akademiach, nie omijałam żadnych imprez szkolnych czy pozaszkolnych. Z każdym gadałam i miałam dobre oceny. Teraz natomiast, jest wręcz przeciwnie. Na uczelni jestem średnia, wychodzę rzadko, w organizacjach żadnych nie działam. No, cóż dorosłość. Zaraz pójdę do pracy, a tam popularność już nikogo nie będzie obchodziła.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-01-20 21:34:13

na koloniach jak bylam z caritasem z milion lat temu, to najbardziej popularna była biedna, agresywna, pewna siebie wieśniara - do tego piła paliła myślała o facetach majac 14 lat, więc wodzirej pustakow jak znalazł.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1