Kiedy wreszcie przestaniesz się kłócić z rodzeństwem? Trzeba trochę poczekać...

15 Października 2014

Potrzebujemy wielu lat, by docenić brata lub siostrę. Sprawdź, kiedy wreszcie się dogadacie.

rodzeństwo

Podobno z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. A już zwłaszcza z rodzeństwem. Zdecydowana większość z nas potrzebuje sporo czasu, by docenić własnego brata lub siostrę. Dzieciństwo i dorastanie zazwyczaj wiąże się z wieloma konfliktami i nieporozumieniami. Potrafimy kłócić się o wszystko i rzadko wyznajemy sobie miłość. Na szczęście upływające lata działają na naszą korzyść, o czym świadczą wyniki badań przeprowadzonych na zlecenie jednego z brytyjskich sklepów z upominkami.

W sondażu na temat relacji pomiędzy rodzeństwem wzięło udział 2 tysiące ankietowanych. Wszyscy badani mieli przynajmniej 30 lat i zgodnie przyznali, że dopiero kilka lat temu zaczęli doceniać swoich najbliższych. Statystyka pokazuje, że musimy przeżyć przynajmniej 25 lat, by szczerze pokochać i zrozumieć swoich braci i siostry. Połowa pytanych przyznała, że wcześniej dochodziło pomiędzy nimi do ciągłych kłótni.

Najlepiej dogadujemy się w momencie, kiedy opuszczamy rodzinne gniazdo i zaczynamy żyć swoim życiem. Okazuje się więc, że ciągła obecność rodzeństwa zwyczajnie nam nie służy. Na podstawie szczegółowych odpowiedzi stworzono zestawienie 20 kwestii, które umożliwiają dojście do porozumienia. Co musi się stać, by rodzeństwo zaczęło się szczerze kochać?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2014-10-15 21:28:13

re: Kiedy wreszcie przestaniesz się kłócić z rodzeństwem? Trzeba trochę poczekać...

Z siostrą zaczęłam się dogadywać kiedy wyszła za mąż i wyprowadziła się...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1