Jego miłość jest toksyczna...

12 Marca 2016

Podpowiadamy, na co musisz zwracać uwagę, kiedy znajdziesz się w trudnej relacji. To pomoże Ci uniknąć życiowego błędu.

toksyczny związek

Filmy typu `Bonnie i Clyde` albo niektóre powieści romantyczne często powodują, że zaczynamy postrzegać miłość w kategorii nieustannego dreszczu emocji, wielkiej namiętności czy pasji, której nie można się oprzeć. W rzeczywistości uczucie to jest o wiele bardziej skomplikowane i cechuje się wielowarstwową strukturą. Pożądanie oraz jemu podobne odczucia stanowią najbardziej zewnętrzną powłokę miłości. Niektóre pary są ze sobą jedynie w oparciu o te gwałtowne doznania i potrzebę przeżycia czegoś, co widzimy na wielkim ekranie. To może jednak być objawem problemów emocjonalnych i prowadzić do stopniowego psychicznego wyniszczenia.

Dreszczyk emocji jest uzależniający, ale można go osiągać na różne sposoby. Toksyczna miłość nie jest najlepszym z nich. Podpowiadamy 5 symptomów, które świadczą o tym, że Twój związek jest niezdrowy. Powinnaś wziąć je pod uwagę zwłaszcza wtedy, gdy przyłapiesz się na chęci tkwienia w takiej relacji miłosnej za wszelką cenę.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-03-12 20:55:21

gdyby do mnie tak powiedział to na nogach pobieglabym do tej Holandii czy gdzie tam jest i zajeb*a takiego kopa, żeby numer buta pojazał całemu swiatu! swinia jedna może nauczyłaby się szanować osoby które go kochaja!

Coś zepsułam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-03-12 14:52:13

re: Jego miłość jest toksyczna...

Jestem w związku 9 miesięcy. Od 8 mój facet jest w Holandii , wyjechał do pracy. Jest ode mnie 15 lat starszy, z poprzedniego związku ma syna. Miał już przyjechać 4 razy w przeciągu tego czasu. Chciałabym abyście Wy mi pomogli, bo sama nie potrafie ocenić czy ten związek jest zdrowy, gdyż za bardzo go kocham. Na początku dla niego byłam zwykłą zołzą , ale tylko dlatego by najpierw poznał mnie z tej strony. Potem wyjechał i wtedy zrozumiałam co tak naprawde dla mnie znaczył. Przez te wszystkie miesiące jestem dla niego bardzo miła , tylko on chyba myślał że to zmiana ról i on zaczął być dla mnie bardzo niemiły i zaczął mi dogadywać. Wczoraj sie z nim pokłócilam , ponieważ przez ostatnie cztery dni jest dla mnie aż za miły i dla żartów powiedziałam niech triche zbastuje , bo pomyśle że to nie on. Odpisał mi po 30 minutach słowami pier*ol się mu napisałam żeby mi tak nie pisał potem stwierdził , że psuje mu humor po czym napisał te same słowa dodając nara. Napisałam mu , że dziękuje za te słowa i albo zmieni swoje odzywki do mnie albo nie widze dalszego sensu tego związku. Nie odpisał do tej pory ,ale wiem ,że kiedy odpisze i nawet przeprosi to dalej będzie robił swoje. Nie potrafie z nim zerwać a jak on to zrobi to sie załamie. Powiedzcie mi comam robić żeby zmienił ppodejście do mnie? Z góry dziękuje :*

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-03-12 16:03:24

Co to za związek jak "jesteście" razem 9 miesięcy, a nie widzieliście się od 8. Byliście przy sobie TYLKO miesiąc, na dodatek pisze Ci takie teksty, ma Cię gdzieś, a Ty piszesz o tym, że go bardzo kochasz. Ani to związek, ani miłość, a jakieś Twoje wyobrażenia. Zacznij dziewczyno żyć realnym życiem, a nie wirtualnym z facetem który ewidentnie ma Cię gdzieś.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-03-13 15:11:08

Zostaw go, to nie jest normalne. Będzie boleć skoro czujesz teraz zakochanie (nie myl z miłością, którą buduje się na realnej więzi), ale szybko minie i uświadomisz sobie jak dużo traciłaś ze swojego życia żyjąc w takim "związku".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1