Jak trenować intuicję? Triki na osiągnięcie harmonii podświadomości

16 Lipca 2011

Głos podświadomości może być w życiu bardzo pomocny. Jeśli wydaje ci się, że nie potrafisz z niego skorzystać, przekonaj się, jak możesz udoskonalić swoją intuicję.

intiucja

Na pewno przytrafiła ci się kiedyś sytuacja, w której planowałaś coś zrobić, ale w ostatniej chwili się z tego wycofałaś. Dlaczego? Trudno powiedzieć. Po prostu z jakichś powodów zmieniłaś zdanie. Coś podpowiedziało ci, że nie powinnaś, że lepiej z tego zrezygnować, że nie warto. To „coś” było właśnie słynną kobiecą intuicją. – Najgłębsze warstwy twojej podświadomości kryją nieskończoną mądrość, nieskończoną moc i niewyczerpane uzdolnienia i możliwości, które czekają tylko na to, by je rozwinąć i przejawić – wyjaśnia Joseph Murphy, autor książki „Potęga podświadomości”. Murphy zwraca uwagę, że psychiczne moce w naszych umysłach naprawdę istnieją i wystarczy być chłonną, żeby dzięki intuicji nauczyć się wielu ciekawych rzeczy.

Reakcja na myśli

Podświadomość to nie tylko wycofywanie się z różnych sytuacji. To także wpływanie na powodzenie w życiu. – Moce podświadomości mogą zetknąć cię z idealnym towarzyszem życia albo partnerem w interesach. Idąc za głosem podświadomości, znajdziesz chętnych nabywców i zyskasz finansową niezależność, która pozwoli ci wreszcie być sobą i robić to, o czym zawsze marzyłaś – twierdzi Joseph Murphy. I dodaje, że przeważająca większość ludzi wiedzie życie ograniczone do spraw powierzchownych, codziennych. Dlatego próbujemy „zmieniać zewnętrzne okoliczności zewnętrznymi środkami”. Chcąc jednak usunąć spory, zamęt, niedostatek i wszystko, co pogarsza twoje samopoczucie – zdaniem autora poradnika – musisz dotrzeć do sedna problemu. – To znaczy całkowicie przestawić sposób świadomego myślenia i ustanowić całkiem nowy porządek w świecie swoich myśli oraz wyobrażeń – podkreśla Joseph Murphy. Pamiętaj, że intuicja reaguje na każdą twoja myśl! Dlatego na początek przyda się wiedza na temat własnej osobowości i tajemnic ludzkiego umysłu.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (11)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-16 21:21:39

Parę lat temu przeczytałam tą książkę, naprawdę zmienia nastawienie do świata... Nie mogę myśleć niepozytywnie, zawsze myślę że się UDA , niesamowita książka :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-16 18:17:28

Za pomocą podświadomości można przyciągnąć swego jedynego mężczyznę-to moje największe osiągnięcie(jesteśmy razem już 21 lat),a to że można schudnąć to już prosta rzecz-niewtajemniczonym polecam lekturę z tej dziedziny,bo pewnie to co piszę jest dla was SF????

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-16 18:00:17

Polecam film "sekret" o sile pozytywnego myślenia .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-16 17:59:15

Polecam film "Sekret" o potędze pozytywnego myślenia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-16 16:03:30

główno prawda nie działa to ja byłam pewnA że dostane 5 za spr. a dostawałam 3 pozytywnie myślec trzeba ale nie mamy wpływu na wszystko to tak jakby dobra pogode przyciagnąc myślami pada deszcz ----myślimy że będzie słońce ----i zaraz wyjdzie haha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-16 15:53:28

ja tez wierze w siłe przyciągania dobrych rzeczy jesli bardzo ich pragniemy i czesto sie sprawdza.umysł potrafi wiele

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-16 12:56:14

czytelniczki szczerze polecam własnie książke przedmówczyni "potega podświadomości" murphyego :) kiedys miałam ciezki okres w zyciu i ową ksiazke dała mi mama, powiedziala zebym przejrzala i nie uznala za bzdure, rzeczywiscie, juz niejednokrotnie wiele ciezkich syt.konczylo sie pomyslnie poprzez odpowiednie nastawienie i kierowanie sie wskazówkami w tej książce. Ksiazka ta zawiera mnóstwo rozdziałów i podrozdziałów, gdzie z pewnoscia każda znajdzie cos odpowiendiego dla siebie. pozdrawiam :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-16 10:04:37

Niewiele tutaj konkretów. Polecam lekturę "Potęgi podświadomości".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-16 12:26:16

* "Potęga podświadomości" po co streszczac lekturkę papilocie? Wsytarzyło podac tytuł i autora. Finito .Samo przeczytanie zresztą nic nie da, trzeba zdac się na podświadomośc, na tyle żeby wycwiczyc ją i pomagac sobie kazdeego dnia, co jest niezwykle trudne dla śmiertelników ;]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-07-16 09:16:05

fajny artykuł :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz