Faceci wyznali, czego zazdroszczą innym. Umięśnione ciało, wyższe zarobki, jędrna pupa...

17 Sierpnia 2015

Wcale nie są twardsi od nas. Wielu z nich to zakompleksieni chłopcy.

faceci

Zwykło się uważać, że jeśli chodzi o kompleksy i zazdrość – kobiety nie mają w tych kwestiach żadnej konkurencji. Płeć przeciwna niczym się nie przejmuje, a jeśli w ogóle, to na pewno nie tak mocno, jak my. Jesteśmy przewrażliwione i zbyt emocjonalnie podchodzimy do życia, przez co same je sobie utrudniamy. A ile w tym prawdy? Okazuje się, że niewiele. Panowie nie ustępują nam nawet na krok.

Dzięki aplikacji Whisper, która umożliwia anonimowe dzielenie się swoimi najbardziej skrywanymi tajemnicami, wiemy o facetach znacznie więcej. Tym razem bierzemy pod lupę ich szczere wyznania na temat uczucia zazdrości. Kiedy się pojawia i czego dotyczy? Będziesz zaskoczona. Statystyczny facet, który na pierwszy rzut oka wydaje się niewzruszonym twardzielem, przejmuje się naprawdę wieloma sprawami.

Kiedy czują największą zazdrość? Powinnaś to przeczytać, żeby lepiej zrozumieć płeć brzydszą.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-08-17 20:21:57

re: Faceci wyznali, czego zazdroszczą innym. Umięśnione ciało, wyższe zarobki, jędrna pupa...

z ta zazdroscia ze kobiety maja sie w co stroic... nigdy nie zrozumiem... jestem klepsydra i ubranie sie, zeby ciuchy nie pękały na cyckach czy wisiały w talii to ogromny problem i paradoksalnie ciezko jest dobrze wygladac z taka figura.. Szukanir ubran (jeszcze w moich kolorach i stylu) to prawdziwy koszmar, nienawidze zakupow...a faceci? zaloza dobrze skrojony garnitur czy koszule i wygladaja BOSKO!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ruda
(Ocena: 5)
2015-08-17 02:34:09

re: Faceci wyznali, czego zazdroszczą innym. Umięśnione ciało, wyższe zarobki, jędrna pupa...

Zazdroszczą nam wielokrotnego orgazmu...szkoda tylko że oni za każdym razem mają orgazm a kobiety rzadko :) Nie wiem czy jest czego zazdrościć

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1