10 powodów, dlaczego inni nie lubią Cię od pierwszego wejrzenia

20 Sierpnia 2017

Popełniasz je w czasie nawiązywania znajomości. Ciągu dalszego nie będzie!

nikt mnie nie lubi

Każda kobieta chce być pociągająca dla mężczyzn oraz lubiana w kręgu, w którym się obraca. Podstawowym błędem jest skupianie się na wyglądzie fizycznym. Co prawda, jak nas widzą, tak nas piszą, ale to nie wystarczy. Liczy się całokształt, na który składa się wygląd, zachowanie, sposób mówienia, mimika twarzy oraz postawa. Typowa kobieta raczej nie wyjdzie z domu bez makijażu, starannie zrobionej fryzury i przemyślanej stylizacji. Jednak na takich działaniach kończy się jej inwencja. Kiedy pojawia się okazja do nawiązania ciekawych znajomości, popełnia szereg błędów.

Jeżeli pragniesz stać się inną osobą – taką, która uchodzi za sympatyczną, towarzyską i od razu wzbudzającą pozytywne odczucia w otoczeniu, musisz unikać niektórych zachowań. Możesz nie wiedzieć, ale to właśnie one zamykają Cię na nawiązywanie nowych kontaktów towarzyskich oraz odnalezienie prawdziwej miłości.

Niepewny sposób przedstawiania się

Nie każdy rodzi się śmiały. Niektórym zdecydowanie brakuje pewności siebie. Na szczęście można nad tym popracować. Jeżeli jesteś komuś przedstawiona, spójrz drugiej osobie w oczy, uśmiechnij się i ściśnij jej dłoń (nie za lekko i nie za mocno). Następnie nie uciekaj w ciemny kąt pomieszczenia, ale zamień kilka zdań. Jeżeli jesteś przedstawiona całej grupie, postaraj się „doczepić” do jednej osoby bądź dwóch i w ten sposób wejść w nowe środowisko.

Zobacz także: Zaskakujący test osobowości: Zdradź nam, w jaki sposób nosisz torbę na co dzień, a wtedy...

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

m.
(Ocena: 5)
2017-08-20 16:59:26

A ja w ogóle organicznie nie cierpię tego całego etapu poznawania się w nowym miejscu pracy. Chyba, że to jest miejsce w którym naprawdę chcę pracować :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-20 10:01:47

Przejrzałam 2 strony i stwierdziłam, że przecież mam w d. czy mnie ludzie lubią. Może tu jest przyczyna. Hahahahaha

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-20 13:52:43

i to jest najlepsze podejście :DD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1