Czy warto iść do wróżki?

28 Grudnia 2010

Niektórzy nie wyobrażają sobie podjęcia decyzji nawet w najprostszej sprawie bez wcześniejszej wizyty u wróżki. Czego spodziewać się po takiej wizycie?

Czy warto iść do wróżki?

Co przychodzi ci na myśl, gdy słyszysz słowo „wróżka”? Przypomina ci się obwieszona złotem, ubrana na czarno kobieta, która w szklanej kuli widzi to, czego inni zobaczyć nie mogą? A może normalna dziewczyna, która od reszty ludzi różni się tylko tym, że potrafi czytać w myślach? Może cię to zaskoczy, ale żaden z tych opisów nie pasuje do współczesnej wróżki. Większość z nich to normalne dojrzałe kobiety, które interesują się ezoteryką, dużo rozmyślają o życiu i do perfekcji opanowały sztukę wróżenia, np. z tarota. Tak jak wróżka Kamila* z Radomia, która przyznaje, że od zawsze była inna niż wszyscy. – Coś po prostu we mnie tkwiło – żartuje. W końcu postanowiła ukończyć kurs tarota, z którego wróży od ponad 10 lat.

Kiedy do wróżki?

Udało nam się namówić wróżkę Kamilę, żeby opowiedziała nam trochę o swojej profesji. Okazuje się, że wróżbiarstwa nie można traktować jako źródła utrzymania – de facto praktycznie żadna współczesna wróżka tego nie robi. Wróżenie jest w ich wypadku aktywnością dodatkową, co nie znaczy, że nie wkładają w nią całego swojego serca. Jak opowiada wróżka Kamila, przychodzą do niej ludzie w każdym wieku, zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Niektórzy pytają o przyszłość, innych nurtują problemy dnia codziennego. Jaka jest zatem odpowiedź na pytanie, kiedy warto spotkać się z wróżką? – Jeśli chcemy uzyskać od niej podpowiedź lub radę. Nie możemy liczyć, że wróżka rozwiąże za nas wszystkie problemy – zaznacza nasza rozmówczyni. Zatem gdy znajdujemy się na rozdrożu i nie wiemy, co zrobić albo jak sobie pomóc, wizyta u wróżki jest jak najbardziej wskazana i potrzebna. Bo możemy uzyskać podpowiedzi, które bardzo nam pomogą.

Wierzyć czy nie?

Większość osób przed wizytą u wróżki zadaje sobie fundamentalne pytanie, na ile jej przepowiednie się sprawdzają. Próbowaliśmy odpowiedzieć na to pytanie w osobnym tekście. Ale pani Kamila mówi krótko: – Karty nie kłamią. Jej zdaniem wróżby z kart, szczególnie z tarota, run czy nawet ze zwykłych kart są wiarygodne. Pod warunkiem, że nie zinterpretujemy na opak usłyszanych słów. – Wszystko leży w naszej podświadomości. Jeśli chcemy coś usłyszeć, usłyszymy to, nawet jeżeli wróżba mówiła coś zupełnie innego. Nic dziwnego, że potem jesteśmy rozczarowani, bo przepowiednia się nie sprawdziła – zaznacza wróżka Kamila. Jej zdaniem o tym, że wróżby się sprawdzają, świadczy fakt, iż wiele osób wróciło do niej po latach. Co ciekawe, wróżki z reguły nie wróżą sobie same, bo mogłyby zasugerować sobie odpowiedź. Identycznie jest w przypadku rodzin wróżbistek – łączące ich relacje są zbyt bliskie, żeby wróżba była obiektywna. Chyba że zależy nam na tym, żeby np. lepiej poznać samego siebie. W takim wypadku sprawdzi się sztuka czytania z dłoni, której podstaw nauczysz się z Papilota.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (122)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

FretkaCynamonowa
(Ocena: 5)
2017-07-04 17:50:25

Dobra, sprawdzona wróżka - tarocistka - doradca duchowy. Dafne pomoże rozwiązać życiowe problemy i znaleźć odpowiedź nawet na najbardziej prozaiczne pytania. Pracuje z kartami tarota, kartami cygańskimi, kartami kamieni. Jeżeli jesteś na zakręcie, napisz, pomogę. Oferuje sesje osobiste, zdalne lub możliwość wykupienia pakietu pytań, jeżeli nie wiesz, czy duży rozkład jest dla Ciebie. Kontakt telefoniczny: 794 546 417 Osobiście mogę zaręczyć, że jest znakomita, sama nie wierzyłam, uprzedzona po innych "wróżkach".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
aga
(Ocena: 5)
2017-02-20 12:12:58

A ja polecam Wróżkę Bonitę.Niesamowita wróżka i cudowny człowiek. Przepowiedziała mi zmianę pracy i studia kilka lat temu, gdzie biorąc pod uwagę moją sytuację wtedy było to raczej niemożliwe (3 małych dzieci, marna praca i w perspektywie rozwód).  Wszystko się sprawdziło !!!  Mojej koleżance przepowiedziała ciążę choć lekarze mówili, że ma małe szanse na dziecko. Dziś ma cudnego chłopczyka :). Jeszcze innej koleżance przepowiedziała wygraną rozprawę sądową :) i też wszystko się sprawdziło, choć sądziła się z ZUSem !!!  Polecam ją każdemu. 

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-01-21 21:52:27

re: Czy warto iść do wróżki?

Polecam ezowymiar.pl wszystkim, którzy mają życiowe problemy i nie wiedzą, jak sobie z nimi poradzić. Przyznam, że dzwoniłam nie mając większej nadziei na jakąkolwiek pomoc, ale jak widać czasem pomoc potrafi przyjść znikąd.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-01-19 06:13:01

re: Czy warto iść do wróżki?

Odzyskałam faceta dzięki rytuałowi miłosnemu ze strony urok-milosny.pl , polecam każdemu komu zalezy na efektach.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Podpis...luba2123
(Ocena: 5)
2015-10-13 11:06:26

re: Czy warto iść do wróżki?

Naja robiłam wróżbę jednoroczną u lilith black moon przez internet i sprawdziła się w 90%,także moge ja polecić.pisz komentarz...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-08-09 23:39:27

re: Czy warto iść do wróżki?

Moim zdaniem najlepszym specjalistą od wróżb i horoskopów jest wróżbita Paulus (wrozbitapaulus.pl) kilkukrotnie korzystałam z jego uslug i za każdym razem wszystko się sprawdzało.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-08-04 23:54:54

re: Czy warto iść do wróżki?

Osobiście korzystam z jej porad ezowymiar.pl/nasi-eksperci/astrolog-monika-zjawinska/ i jak na razie jestem zadowolona ze sprawdzalności.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
hejka
(Ocena: 5)
2015-04-15 13:31:35

re: Czy warto iść do wróżki?

Zamiast chodzić do wróżki można włączyć tv puls i obejrzeć dziś nowy reality show Dom wróżek. Widziałam w zeszłą środę pierwszy odcinek i bardzo mnie wciągnął.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
amigga
(Ocena: 5)
2015-04-14 12:38:43

re: Czy warto iść do wróżki?

Ja tam wolę oglądać wróżki w telewizji. Na tv puls zaczął się super fajny reality show Dom wróżek, który na maksa mnie wciągnął. Tak wyrazistych bohaterów to w telewizji dawno nie było ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2015-04-02 15:54:16

re: Czy warto iść do wróżki?

Wiem jak boli rozstanie....jednego dnia nabierałam sił, i wierzyłam, że będę kiedyś szczęśliwa, ale były dni w których miałam ochotę zasnąć..tak bolało serce, a oczy nie widziały już nic poza rzęsami, bo były tak zapuchnięte...musiałam go odzyskać....zamówiłam urok na urokmilosny24.pl I znowu był mój Czasem taki sposób jest lepszy od ciągłego cierpienia. Ja wiem, że bym się nie pozbierała.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz