Czy jesteś szefową swojego życia?

09 Marca 2016

Jak zmienić się z `nic nieznaczącej` dziewczyny w szefową swojego życia? Wystarczy 7 kroków.

pewność siebie

Życie rzadko kiedy obchodzi się z nami delikatnie. Napotykamy na trudności, niełatwe doświadczenia oraz ludzi, którzy źle nam życzą. Pod tym względem zwłaszcza dziewczyny mają pod górkę. O tym, czy wejdą na nią z podniesioną głową, decydują różne czynniki. Niestety wielu się to nie udaje, tracą one poczucie własnej wartości, zamykają się w sobie i pozwalają innym na ingerencję w swoje życie, nie są jego paniami. Męski świat jest co prawda bardziej brutalny, ale jednocześnie mniej skomplikowany.

Obecnie kobietom jest jeszcze trudniej. Są media społecznościowe, które wywierają ogromny wpływ na jakość egzystencji i postrzeganie siebie - zdarzają się osoby, które naprawdę mierzą swoją wartość liczbą lajków. Kiedy do tego dochodzą przesłania z mediów typu:`musisz być szczupła, musisz mieć wystającą pupę, musisz być na topie, musisz oznaczać się w fajnych miejscach na Facebooku, musisz chodzić do modnych knajp i mieć nieograniczony dostęp do pieniędzy`, problemy z okresu młodości naszych mam wydają nam się po prostu śmieszne. Jest to odrobinę przekoloryzowany, ale dość realistyczny przekaz. 

Zobacz także: 5 oznak, że jestes psychopatką

Jeśli wydaje Ci się, że do tej pory sama dla siebie byłaś rozczarowaniem, mamy dobrą wiadomość. Po pierwsze prezentujemy kilka sposobów na to, jak sprawdzić, czy jesteś dziewczyną z charakterem. Po drugie – są to także wskazówki, co warto w sobie zmienić.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz