Psychologia liczb: Co mówi o Tobie data urodzenia?

01 Listopada 2016

Sprawdź, co mówią o Tobie liczby!

data urodzenia a numerologia

Zastanawiałaś się kiedyś, jakie tajemnice kryje w sobie numerologia? Ciekawi cię, jakie cechy charakteru wyróżnia twoja osobista liczba? Chcesz wiedzieć, czy jesteś typem kobiety przesadnie dbającej o innych, czy raczej domatorki, a może cechuje cię osobowość lekkoducha nie zastanawiającego się nad tym, co przyniesie kolejny dzień? Jeżeli tak, to koniecznie poznaj typy kobiecości według numerologii! Aby dowiedzieć się, jaka cyfra jest ci przypisana, należy zsumować wszystkie liczby swojej daty urodzenia. Jeżeli urodziłaś się 22.07.1987 roku, to twoja cyfra wynosi 9.

Przykład: 2+2+0+7+1+9+8+7=36, 3+6=9 

Seksowny sprzedawca herbaty przeszedł metamorfozę! Jak wygląda po interwencji stylistów?

Numerologiczna jedynka

Kobiety, do których przypisana jest cyfra jeden, są osobami niezwykle energicznymi, pełnymi pasji i w pełni zaangażowanymi w działania, które podejmują. Adrenalina jest paliwem napędzającym ich poczynania. Ciągle są w ruchu – lubią nowe zmiany i wyzwania. Doskonale odnajdują się w roli lidera, nie tylko w pracy, ale również  pośród znajomych – lubią im doradzać i być ich powiernikami. Idealne zawody dla numerologicznych jedynek to praca na stanowiskach kierowniczych, najlepiej z dużym poziomem stresu, np. w szpitalu, w agencjach PR czy w mediach.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

nanerka
(Ocena: 5)
2017-03-08 19:57:48

Numerologia, tarot, reiki - wszystko, co jest związane z ezoteryką jest w jakiś sposób magiczne... Dla wszystkich wielbicieli tej dziedziny - chcę zwrócić uwagę na dziwne oferty Eva hl... Te ceny za zwykłe świece i kamienie - naprawdę poczytajcie wcześniej! eva-hl.pl

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-01 23:49:31

Po dodaniu liczb z daty urodzenia wyszlo 39 3+9=12, więc?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-02 11:34:59

1+2 = 3

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1