Problem dnia

Dziwię się chłopakowi, że jest ze mną. Z takim BRZYDALEM?! Klaudia, 20 l.

09 Lipca 2016

przystojny chłopak

Mam ogromne szczęście, że mogę być z moim chłopakiem. Nigdy mi na tym nie zależało, ale teraz zaczyna mi się podobać, że wszystkie dziewczyny mi go zazdroszczą. Jestem raczej brzydką dziewczyną, a przy nim mogę się schować. Jest po prostu idealny. Wysoki brunet, męska twarz, sportowa sylwetka, zgrabny, bialutkie zęby i mogłabym tak wymieniać długo. Do tego jest inteligentny, zabawny, odpowiedzialny, słowny i wierny. Nie piszę tego, żeby mu się przypodobać, bo raczej tego nie przeczyta. Po prostu tak go widzę.

Sama jestem nie najwyższa, mojemu ciału trochę brakuje do bycia fit, na twarzy wciąż pojawia się trądzik i przebarwienia, muszę często depilować nogi i ręce, włosy wypadają mi garściami, nigdy nie mogę nad nimi zapanować. W tym przypadku też mogę długo wymieniać. Jestem bardzo szczęśliwa w tym związku, ale coraz częściej myślę, że do niego nie pasuję. Charaktery mamy podobne, ale jak ja przy nim wyglądam? Chyba jak brzydsza siostra.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
2.9/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Dasz radę!
(Ocena: 4)
2016-07-09 10:14:41

Widzę, że wszystkie komentarze poniżej są treści ''nie ma co się przejmować wyglądem''. Ja myslę, że powinnaś z nim pogadać. Rozumiem, że jest to trudne ale skuteczne. Sama do najpiekniejszych nie należe i zawsze szczera rozmowa z partnerem mi pomagała. Myślę, że nie powinnać tak zwracać uwagę na samą fizyczność. Co z tego, że jest bogaty? W tej chwili oceniając tak go nie jestes w porządku. Nie rób z siebie biednej ofiary losu. Uszy do góry! To dobry facet nie rezygnuj z niego z tak błahego powodu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Pati
(Ocena: 5)
2016-07-09 10:01:56

Jest z Tobą bo on wtedy czuje sie lepiej, niektorzy faceci czuja potrzebe bycia lepszymi od swoich kobiet, to ich ego. Skolei nie wytrzymali by przy pieknosci, bo wtedy kazdy by zwracal uwage na nia a nie na niego. Gdy facet jest z brzydka dziewczyna wtedy slyszy opinie" on taki przystojny dla niej"...Ego...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-07-11 20:00:09

Zgadzam się z tym. Mam takiego znajomego który zawsze brał sobie "przeciętne" dziewczyny, a sam jest naprawdę przystojnym, inteligentnym i fajnym facetem. Ma on jednak jedną podstawową wadę - chce być tą lepszą/ładniejszą stroną w związku, tak by to zawsze jego wychwalali.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-07-09 08:26:01

Tu właśnie chodzi o wiarę w Siebie i poczucie własnej wartości, bo gdybyś miała te rzeczy nie tworzyłabyś problemu z tyłka , nie pisała na papilota i cieszyła się z tego co masz.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 4)
2016-07-08 20:32:02

Jeżeli aż tak bardzo Ci przeszkadza, że czujesz się od niego brzydsza i do niego nie pasujesz to może coś warto zmienić w swoim życiu, a nie mówić, że on w końcu przejrzy na oczy i Ciebie zostawi. Z tego o piszesz to najwidoczniej kocha Ciebie taką jaką jesteś. Jeżeli źle się czujesz w swoim ciele to coś zmień, a nie tylko wymieniaj swoje wady. Ciało da się wyrzeźbić, wytrenować, o włosy da się zadbać, są miliony kosmetyków które są dobre dla włosów, olejowanie ich i mogłabym wymieniać jeszcze długo co można ze sobą zrobić żeby lepiej wyglądać. Skoro jesteś w szczęśliwym związku to ja nie widzę problemu. Piszesz, że on się nie wywyższa, mówi Tobie, że jesteś najpiękniejsza to ja się pytam w czym problem. Nie wmawiaj sobie, że jesteś przeciętna, bo nie jesteś. Każdy człowiek jest niezwykły i to nas wyróżnia. A pamiętaj, że wszystko da się zmienić. Jak się źle czujesz w swoim ciele to możesz się zastanowić czy chcesz coś zrobić w kierunku bycia szczęśliwą sama ze sobą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Kasia
(Ocena: 1)
2016-07-08 17:11:09

20 lat, a taki taboret... Jeżeli Cię kocha, to nie zostawi tylko dlatego, że sama uważasz się za brzydką. Sama piszesz, że dla niego jesteś najpiękniejsza, jak zaczniesz mu powtarzać, że jesteś gruba i brzydka to sam w to uwierzy. Jesteś żałosna.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
eM
(Ocena: 1)
2016-07-08 13:27:32

kurde przestańcie z tymi reklamami bo widać że już mniej osób tu wchodzi i sama też się nad tym zastanawiam.........

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1