Problem dnia

Podrywa mnie otyły chłopak. Jest świetny, ale nadwaga go dyskwalifikuje... Agnieszka, 26 l.

19 Sierpnia 2017

związek z otyłym

Jak byłam małą dziewczynką to uwielbiałam bawić się lalkami, moja Barbie miała wiele sukienek, ale moją ulubioną była piękna biała suknia ślubna, którą uszyła dla lalki moja babcia.

Już jako kilkuletnia dziewczynka śmiałam się, że chcę być żoną. Ja nie chciałam być panią doktor, kelnerką czy hostessą, ja chciałam być żoną, mieć pięknego męża jak Ken i przeżyć ten cudowny dzień w białej sukni ślubnej. Moi rodzice mają piękny domek, który wynajmują, w okresie letnim często na wesela. Chyba podpatrzyłam to jako dziecko i tym nasiąkłam. 

Najśmieszniejsze jest to, że jako najstarsza z rodzeństwa (mam młodszego brata i dwie siostry) jako jedyna nie stanęłam na ślubnym kobiercu (nie liczę najmłodszej siostrzyczki, za młoda jeszcze). No cóż, jak to powtarza moja siostra Baśka - „jeszcze się taki nie narodził, żeby Agniesi dogodził”, ale to nieprawda! 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
4.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-20 10:21:18

Otyłe dziewczyny, nie ważne, czy z własnej winy, czy z winy lekarstw czy choroby nieustannie są narażone na docinki i wulgarne komentarze ze strony facetów i nikt się tym nie przejmuje, nikomu to nie przeszkadza. Jakaś laska nie chce za partnera otyłego faceta i nagle cała fala krytyki na nią leci. Hipokryzja level expert.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
J.
(Ocena: 5)
2017-08-19 21:19:31

Nie jest pusta. Nie wiem czemu tyle tu najazdu na autorkę w komentarzach. Czemu jak komuś ktoś nie podoba się fizycznie z jakiegoś powodu to od razu musi być pusty? Przecież nie każdy spodoba się każdemu ludzie... I nie ma co się zmuszać bo tylko marnuje się czas swój i drugiej osoby, czekając że może coś się zmieni. A to, że niektóre z was maja grubych facetów i ich kochają nie znaczy że są od razu Matkami Teresami i są takie wspaniałe bo pokochały ich za charakter... Po prostu z jakiegoś powodu przypadli wam do gustu i tyle, ale jeśli autorka nie czuje żednego pociągu do tego faceta to nie i trudno.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-19 13:49:17

Skoro chłopak nie podoba Ci się z wyglądu, a w dodatku nie jest to efekt żadnej choroby, ale złego stylu życia masz prawo nie chcieć się z nim spotykać

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-19 10:48:57

jesli ci się nie podoba i nie możesz sobie nawet wyobrazić z nim seksu to oczywiście nie ma sensu, nic na siłę. Sama jestem z facetem, który nie ma fajnej sylwetki. Jest tylko o parę centymetrów wyższy ode mnie i ma z 10 kg nadwagi. A marzy mi się wysoki wysportowany koleś. Już nie mam ochoty na seks i nasz związek się sypie. Oczywiście na początku nie zwracałam na to uwagi, ale z biegiem czas (jesteśmy razem kilka lat) potrzebuję silniejszych bodźców, a jego obtłuszczone ciało na pewno nim nie jest.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-19 10:22:52

Ale się rzucilyscie na autorkę, jak hieny. Ja nie mogłam się przełamać nawet do kolesia z lekką nadwagą. Jak chemii nie ma to nic z tego nie będzie i koniec. Nie, nie skończy z kotami. A nawet jeśli to lepsze to niż męka z kimś kto koniec końców zacznie wywoływać wstręt.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-19 09:44:31

Mój ideał faceta to wysoki blondyn o wysportowanej sylwetce, a jestem z brunetem, ktory ma 175cm i wazy ponad 100 kg. I to nie tak, że on mi sie nie podoba... gdy sie zakochujesz wszystko się zmienia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 3)
2017-08-19 09:36:03

Jesteś strasznie pustą osobą, mój mężczyzna jest grubasem i przy okazji najwspanialszym facetem na świecie. A w łożku przebija o głowe każdego z moich chudszych byłych. Jak bedziesz taka pusta i wybredna to skończysz z kotami

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-19 15:58:41

Nie jest pusta. Brać byle co to możesz ty, właściwie już wzięłaś. Ja też jestem wybredna i nie cierpię grubasów. Ciągle tylko myślą o żarciu. Widzę to po swoich kuzynach, życie by oddali za żarcie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-24 13:56:38

Taa. Na pewno przebija jak Cię przygniata swoim brzuszyskiem i oblewa potem. Masz towar drugiej jakości, dlatego wyzywasz inne, które mogą dostać lepiej

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1