Problem dnia

Facet przestał mi się podobać, kiedy... dowiedziałam się ile zarabia. Ula, 27 l.

26 Października 2017

zarabiam więcej od niego

Z jednej strony uważam, że dobrze zrobiłam, a z drugiej - mam wyrzuty sumienia. Nie jestem materialistką. Chcę po prostu wygodnie żyć, a bez pieniędzy nie da się tego zrobić. Dlatego, czy tego chcę, czy nie, zwracam uwagę na zarobki. Przede wszystkim na swoje - cały czas się dokształcam, żeby znaleźć jeszcze lepszą pracę. Ale od faceta oczekuję tego samego. Nie lubię takich, którzy spoczęli na laurach. Co mnie przy kimś takim czeka? Wolałabym go nie utrzymywać i nie dostawać na urodziny czekoladek z dyskontu.

Powiem szczerze, że przestraszyłam się i dlatego tak wyszło. Poznaliśmy się przypadkiem, więc nie mamy żadnych wspólnych znajomych. Jak o sobie opowiadał, to brzmiało całkiem fajnie. Pracuje, ma mieszkanie, samochód. Ale na 3 randce poznałam szczegóły i już mi się przestał podobać. Mieszkanie po dziadkach, samochód podziurawiony rdzą, a praca raczej niewymagająca. I za śmiesznie małe pieniądze.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (33)
ocena
4.9/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-29 07:59:16

O tak,poziomy to wy macie inne, twoj jest zerowy. Pomysl np. O tym,ze zachorujesz,bedziesz niezdolna do pracy i co wtedy?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-31 10:48:32

Chyba twój poziom jest zerowy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Nela12
(Ocena: 5)
2017-10-27 22:25:34

Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-28 10:54:44

WYYPIERDALAJ Z TYM SPAMEM!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-27 15:05:28

Droga Autorko listu, kiedy czytałam Twoją historię, w głowie miałam jedną myśl. Kiedyś, kiedy miałam parę lat mniej, miałam wybór między dwoma facetami. Jeden z nich był cudownym partnerem, który wręcz mnie ubóstwiał, nosił na rękach, byłam jego królową, był romantyczny, czuły, świetny w łóżku. Pracował w fabryce za 1600 zł, jeździł starym fordem. Drugi, był po studiach, zaczynał karierę w korpo, był trochę wyrachowanym dupkiem, zlewał mnie i źle traktował ale miał kasę. Wybrałam tego drugiego, bo chciałam wybić się z biedy. Dziś, po paru latach: pierwszy dostał lepszą pracę, zarabia dużo więcej. Kupił nowe auto, motor, kupuje wszystko dla swoich przyjemności. Mój obecny - podżyrował kredyt koledze, który go nie płaci - wpadł w długi, nie sypiamy ze sobą, traktuje mnie jak śmiecia, szarpiemy się czasem, nie rozmawiamy ze sobą. Gdyby miał gdzie to by się wyniósł. Pierwszy ma dom po rodzicach. Wybieraj sercem, bo fortuna kołem się toczy. Chyba lepszego "obrazka" nie musisz dostać, co? Powodzenia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-27 12:37:07

Ja ciebie całkowicie rozumiem. Zarabiam i chcę, żeby mężczyzna zarabiał podobne pieniądze do mnie. Jak podróżujesz 4 razy do roku, nie związesz się z kimś, kto może sobie pozwolić na tydzień w Łebie raz do roku...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-27 12:27:37

Ha! Zastanawiam się, skoro macie takie duże wymagania by facet zarabiał i najlepiej niech jeszcze daje wam kasę na przyjemności wasze, to ile wy wkładacie w związek? 1800? 2000? Przecież to mało! Tak nie można :D :D Jak ktoś mi powie że współczesne kobiety / dziewczyny nie patrzą na kasę to go wyśmieję...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-27 12:23:59

Głupio postępujesz, bo od kiedy w związku ważne są pieniądze? Ważne jest to by człowiek miał dach nad głową i jedzenie. Mieszkanie po dziadkach? Dziewczyno, mieszkania po rodzicach / dziadkach są niekiedy jak perły na rynku. Podam Ci przykład. Mam własnie po dziadkach mieszkanie prawie 100 m2 w centrum miasta. Nowe budownictwo wiadomo zawsze jest lepsze, ale nie budują już mieszkań 100 m2. Poza tym to że ma mieszkanie po dziadkach to gorszy jest? Wiadomo, lepiej jest kiedy to facet zarabia więcej od kobiety i potrafi utrzymać rodzinę. Nie każdy jednak idzie na studia, nie każdy ma "to coś" przez co potrafi się wybić na rynku pracy i to też nie jest powód by go skreślać. Bardziej bym powiedziała, że ważniejsze jest to, że pracuje, nie pije, nie ćpa. Mój mąż nie jest po studiach, pracuje fizycznie, zarabia 2400 na rękę. Czy mi to przeszkadza? Nie. A potrafimy wyjść na miasto i kupić sobie coś nie licząc w głowie czy nam braknie na koniec miesiąca. Więc da się. Poza tym... droga autorko życie bywa przewrotne i on może zacząć lepiej zarabiać w nowej pracy, Ty możesz swoją stracić i role się odwrócą. Albo, Ty trafisz w końcu na partnera który będzie miał wyższą pensję niż Ty i ... uwaga to on będzie miał takie same obiekcje do Ciebie co Ty do opisanego chłopaka. Wtedy pytanie jak się poczujesz? Czy uznasz, że jest dupkiem i nie ma prawa tak myśleć czy zrozumiesz, że sama tak postępowałaś. : ) Jeżeli nie czujesz tego czegoś nie brnij w to, ale nie skreślaj ludzi tylko dlatego że zarabiają mniej niż Ty.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-27 00:56:04

A ty co masz do zaoferowania ? Kolejny pasożyt który będzie siedział na utrzymaniu męża ?? Laska, mamy równouprawnienie, bierz dupsko do roboty i sobie zarób na ,,waciki,, bo żaden facet o zdrowych zmysłach utrzymywać cię nie będzie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-27 06:53:58

Chyba nie czytałaś zbyt uważnie. Ona zarabia i to sporo, więc logiczne że nie związe się z byle chłopkiem roztropkiem. Polecam naukę czytania ze zrozumieniem , przyda ci się.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-26 19:27:47

zaden nieudacznik nie jest sexy. bronia takich tylko takie, co same maja mezow alkoholikow, niezaradnych biedakow, grubasow i nie moga zniesc ze inne maja lepiej. szukaj kogos na swoim poziomie lub wyzej!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-26 16:42:17

m.

To, że cię teraz stać na wypad nad morze, nie znaczy, że zawsze tak będzie. To samo się tyczy twojego "niedoszłego".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-26 18:01:25

A jeżeli w dalszym ciągu będzie ją stać, a jego nie? Jeżeli np. on nie ma ambicji? Ma się męczyć tylko dlatego, że może "coś kiedyś"?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-26 16:07:18

Pieniadze szczęścia nie daja, tym co je maja. Jeżeli chcesz zyc na poziomie i godnie, to pieniądze sprawę zalatwia.Milosc, miloscia, ale jeżeli to jest tylko jego jedyna oferta, to na długo nie starczy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz