Problem dnia

Mój chłopak będzie miał dziecko z inną. Wpadli, zanim mnie poznał... Marta, 22 l.

01 Grudnia 2017

związek z dzieciatym

Poznaliśmy się na dyskotece. Normalnie nie chodzę w takie miejsca, ale raz dałam się namówić koleżance. Na początku czułam się kiepsko, ale wtedy pojawił się on. Wypiliśmy razem drinka, porozmawialiśmy, zatańczyliśmy, wymiana numerów telefonów i tak jakoś poszło. Teraz oficjalnie jesteśmy razem. Myślałam, że złapałam Pana Boga za nogi. Świetny facet.

Niestety, sprawy zaczęły się komplikować. Dowiedziałam się, że wcześniej nie był wcale taki grzeczny. Nie bywał w poważnych związkach, ale od dziewczyn nie stronił. Taki dyskotekowy podrywacz. Podobno pierwszy raz podtrzymuje kontakt z kimś poznanym na imprezie. Wcześniej tylko szybki numerek i spadaj.

Sam przyznał, że zawalił. Jedna z tych poprzednich dziewczyn jest w ciąży i on się tego nie wypiera. Badania pewnie i tak to potwierdzą.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-10 16:03:58

Z doświadczenia - same kłopoty. Lepiej sobie odpuść póki jeszcze jest wcześnie. Ja myślałam, że dam rade przejść z tym do porządku dziennego, ale nie ma żebym nie żałowała podjętej decyzji...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-05 15:18:34

Mam męża z synem z poprzedniego związku, same problemy. Drugi raz bym się w to nie wpakowała. nie polecam.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-02 19:03:40

Ja bym się za dzieciatego nie brała,nie ważne jak bardzo by mi się podobał, ale ty rób jak chcesz.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Rolcia
(Ocena: 5)
2017-12-01 11:00:51

Chyba nie chciałabym pakować się w taki układ niestety. Nie mogłabym być z facetem który ma dziecko a co gorsze jest typowym podrywaczem, mimo że by mi na nim zależało. Dziecko zawsze u niego będzie na pierwszym miejscu no i jeszcze ta dziewczyna. Faktycznie w przyszłości może już nie chcieć dzieci pomyślałas o tym? Nie ważne co postanowisz trzymam za Ciebie mocno kciuki :-)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-01 07:41:59

A co jeśli kiedyś zachcesz mieć własne dziecko, a nie będzie was stać, bo będzie płacił na tamto? Albo stwierdzi że on już jedno ma i to mu wystarczy?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-01 01:14:48

Typowy puszczający się facet. Ja bałabym się, że coś złapię od niego. Na dodatek zero odpowiedzialności, zrobił dziecko, jest jego ojcem i nic tego nie zmieni. Ja kazałabym mu zająć się swoim dzieckiem, bo to konsekwencje tylko i wyłącznie jego decyzji. Nie chciałabym pakować się w taki układ przez jego głupotę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-01 00:58:16

Martwisz się tylko o kobietę z którą ma dziecko? Na twoim miejscu martwiłabym się o inne kobiety, skoro jest takim podrywaczem. Tacy faceci się nie zmieniają. Uciekaj.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1