Problem dnia

Polki lecą tylko na wygląd. Dlaczego odrzucacie brzydkich, ale interesujących facetów? Kasia, 27 l.

13 Października 2016

związek z brzydalem

Chciałam się podzielić pewną teorią. Otóż, od dłuższego czasu czytam listy czytelniczek Papilota i zauważyć można, że tyle podejść do życia, ile ich autorów. Chciałam jednak zwrócić uwagę na kwestią znalezienia partnera życiowego, gdyż w wielu listach to jest właśnie problemem.

Oczywiście jedni jego potrzebują, a drudzy nie. Ja należę do osób, które nie wyobrażają sobie życia bez tej drugiej osoby. Nigdy nie miałam problemu ze znalezieniem partnera na poważnie, pomimo że nie jestem ani wybitnie ładna, bogata czy błyskotliwa. Zauważyłam jednak jedną rzecz już w wieku lat 16, gdy pierwszy raz się zakochałam. Uczucie to we mnie kwitło dobre kilka lat, zostałam w dość przykry sposób odrzucona, po czym doszłam do wniosku, który zmienił całkowicie moje podejście do facetów.

Przestałam uganiać się i marzyć o facetach, których sobie wypatrzyłam, zamiast tego dawałam szanse każdemu, który zainteresował się mną. Działałam tak z prostej przyczyny: chłopak, w którym ja się zakochałam nigdy mi takiej szansy nie dał. Zauważyłam, że miłość równie dobrze może przyjść do nas znienacka jak i stopniowo, po jakimś czasie. Znajomości zawierałam na różne sposoby, poznałam paru chłopców przez internet, w klubie, w sklepie, w szkole. Czasem ja zaczynałam rozmowę, czasem on. Gdy ktoś był zainteresowany, a oprócz tego całkiem miło spędzało mi się z nim czas to zgadzałam się na kolejne spotkania, pomimo że we wstępnej selekcji zapewne by odpadł

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-16 21:57:10

A faceci to niby nie lecą na wygląd? Hahaha. Za żadną, brzydka się nie obejrzą tylko za bardzo szczupłą i wysoka o urodzie nietuzinkowej :) Faceci maja większe wymagania.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kkkkk
(Ocena: 1)
2016-10-15 23:14:26

Moim zdaniem to bzdura.. Znam masę dziewczyn które spotykają się z tak brzydkimi facetami, że zastanawiam się co one w nich widzą... Myślę że jest totalnie na odwrót. To facet nie zwróci uwagi na brzydką czy grubszą dziewczynę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-13 14:57:52

A czy jakiś facet chciałby się zwiazac z brzydula ? Oni chcą mieć piękne dziewczyny i my ,tez chcemy mieć przystojnych facetow .Chyba brzydota nikt nie jest zachwycony ,inteligencja to nie wszystko ,jeszcze musi być to cos .Nie musi być modelem ,ale nie przesadzajcie ,ze uroda nie ma znaczenia .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-13 12:23:52

patrzac na moich bylych zastanawiam sie co w nich widzialam, bo uroda nie grzesza, ale gdy bylam zakochana byli najprzystojniejsi na swiecie. Rozumiem punkt widzenia autorki bo wyglad owszem jest istotny ale nigdy nie zastapi tego co ktos ma w srodku.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-13 00:57:44

no bez przesady. Jak ktoś mi się w ogóle nie podoba to nigdy się nie spodoba. Pociąg seksualny też jest ważny, bo związek z kimś z kim brzydzisz się uprawiać seks jest bez sensu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-13 10:03:05

A ja się kiedyś zakochałam w chłopaku na którego na początku nie mogłam patrzyć tam mi się nie podobał. A jak coś poczułam do niego to nawet Brad Pit wymiękał.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1