Problem dnia

Mój religijny chłopak boi się mnie dotykać. Maja, 19 l.

16 Maja 2018

związek z wierzącym

Pamiętam jak przed komunią ksiądz kazał nam wyciąć serce z papieru i napisać na nim swoją przysięgę. Sugerował, żebyśmy napisali, że nie będziemy pić i palić do osiemnastki. Wszyscy to zrobili, ale później mało kto się tym przejmował. Z moim chłopakiem jest inaczej. On przysiągł Jezusowi, że zaczeka z seksem do ślubu i dopiero z tą jedyną będzie mógł to zrobić. Ja wyrosłam z religii i tych dziwnych obietnic, a on wręcz przeciwnie. Trzyma się tego coraz mocniej i zaczyna mnie to denerwować.

Rozumiem, że ludzie mają różne zasady, ale to moim zdaniem nie jest normalne. On boi się nawet złapać mnie za rękę lub pocałować, bo mówi, że wtedy szatan może go popchnąć do czegoś gorszego. No tak, nie ma nic gorszego, niż zbliżenie się do mnie. To mnie po prostu obraża, bo czuję się jak jakaś trędowata. Jestem za młoda, żeby planować ślub. Zresztą, wolałabym go poznać z każdej strony wcześniej. On mi na to nie pozwala.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (14)
ocena
4.4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-17 13:05:01

Wedlug mnie,kazdy facet religijny czy nie,powinien nauczyc sie obslugiwac swoj sprzet zanim dojdzie do zblizenia z kobieta,inaczej skonczy zanim go dotkniesz. Zwlaszcza religijni tak maja,bo erotyczne mysli i masturbacje uwazaja za straszny grzech a wspolzycie tylko do rozmnazania. Prawdziwe chrzescijanstwo to nie jest manicheizm,cielesnosc nie uwaza sie za zlo,(poczytaj piesn nad piesniami)ale w porownaniu z poganstwem jaki dzis mamy to wyglada jak purytanizm,poniewaz wspolzycie nastepuje wylacznie po sakramencie malzenstwa. Ludzie dzisiaj chca wszystko jak najszybciej miec,nie chca zdobywac,dbac o innych,dlatego te wszystkie zamieszkamy razem by sie 'sprawdzic' to motto dzisiejszego zabieganego czlowieka. Nie wolno czlowieka 'sprawdzac',nalezy kochac takiego jaki jest. Chociaz ludzie w 21 wieku,zwlaszcza faceci nie sa dojrzali do malzenstwa,bo przywykli,ze kobiety same pchaja sie im do lozek,wiec i nie maja poco sie ustatkowywac. W twym przypadku nie radzilabym sie wiazac sie z tym facetem,bo ty go napewno nie zaakceptujesz calego. Dla niego Bog jest na pierwszym miejscu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-17 18:07:37

Ona go nie zaakceptuje? To on jej nie akceptuje. Owszem, dla niego pierwszy jest bog. Ona nigdy nie bedzie dla niego wazna. Jak ludzie na pierwszym miejscu stawiaja boga, to nie ma miejsca na zwiazek z drugim czlowiekiem, bo taki czlowiek jest juz w zwiazku z bogiem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-17 18:40:13

Dla wierzących,Bóg zawsze powinien być na pierwszym miejscu i było to zresztą powiedziane w Biblii. Nie uniemożliwia to jednak związku z człowiekiem. Seks nie służy według Biblii tylko do rozmnażania,jednak Pismo wyraźnie mówi,że powinno się to odbywać w małżeństwie. Ciekawostka: w Starym Testamencie,uprawianie seksu było równoznaczne z tym,że facet brał dziewczynę za żonę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-05-16 19:52:33

Mam chłopaka bardzo wierzącego. Co tydzień na msze do Kościoła. I jakoś nie mamy problemów ze zbliżeniami :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
egzorcysta
(Ocena: 5)
2018-05-16 17:01:37

ja jak wychodzę na ulice biore wodw swiecona kropidło i kropie te wszetecznice krzycząc ic precz szatanie wtedy same uciekają krzycząc jak opetane

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
inkwizytor
(Ocena: 5)
2018-05-16 16:57:32

kobieta to zlo i narzedzie szatana jej ciało to siedlisko grzechu strzeszcie się bracia w Chrystusie panu aby nie ulec pokusie wielu już jcierpi w piekle którzy ulegli pokusie gdy widzisz kobieteuczyn znak krzyza i splun przez lewe ramie mowiac a kys

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-16 14:31:16

tez jestem wierzaca i szanuje ludzi z pogladami takimi jak Twoj chlopak ale to co on wyrabia to gruba przesaDA. zeby sie oburzyc bo zobacyzlas go bez koszulki???

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Jam Łasica
(Ocena: 1)
2018-05-16 14:10:14

Odpuść sobie natychmiast. Mamy XXI wiek. Religijny, znaczy ciemny. Jesteś młoda, na pewno znajdziesz kogoś normalnego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-16 10:09:41

Mam taką jedną znajomą w podobnej sytuacji. W liceum związała się z fanatykiem religijnym ale facet nie był aż tak wytrwały jak twój chłopak i do ślubu nie wytrzymał. No i wpadka. Dziewczyna nawet nie skończyła liceum a już była w ciąży a to dlatego, że jej kochany chłopak zabronił używania antykoncepcji. Później oczywiście szybki ślub a po ślubie już kolejne dziecko. Dziewczyna była zawsze bardzo inteligentna i ambitna. Planowała studia prawnicze ale teraz to ma 20 lat, dwójkę dzieci na koncie i brak wyższego wykształcenia. Obyś nie skończyła podobnie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
P
(Ocena: 5)
2018-05-16 10:24:15

Bardzo inteligentna widocznie nie była skoro zgodziła się na seks bez zabezpieczenia tylko dlatego że facet tak chciał. To są zwyczajne ludzkie wybory, konsekwencje są znane od powstania świata.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-16 11:07:37

moja znajoma z liceum strasznie zdewociała na pierwszym roku studiów i wpadła z jakimś typem

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-16 10:02:48

Uciekaj w podskokach. Gość jest tak zaburzony, że nawet do seminarium, by go nie przyjęli. Serio, serio.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-16 09:19:23

Uciekaj od tego pajaca jak najdalej i znajdź sobie normalnego faceta.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-16 02:54:54

Księża w kościele na pewno nie wierzą w te bzdury, w które wierzy twój chłopak. Już sporo widziałam przez parę lat. On jest jakimś fanatykiem i sekciarzem. Najpierw zmusza cię do seksu po ślubie, a potem zmusi do braku zabezpieczenia. Będzie seks 5 razy w życiu pod kołdrą i będzie z tego 5 dzieci. Uciekaj szybko, zresztą on i tak cię nie kocha, woli "rozmawiać z Jezusem" zamiast okazać miłość Tobie. Ja również wierzę w boga, oczywiście nie w głupie dogmaty katolickie, ale uważam się za osobę wierzącą. Nie znaczy to jednak, że moi bliscy czują się jak trędowaci, czy nie dotykam osoby, która kocham.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz