Problem dnia

Zawiesiłam na szkolnej tablicy zdjęcia usuniętych płodów. Musiałam to zrobić! Gosia, 18 l.

01 Kwietnia 2017

aborcja zdjęcia

Podobno w Polsce mamy wolność słowa, a młodzi ludzie też mogą mieć swoje zdanie. Nie wydaje mi się. Mnie nie pozwolono na to, żebym przedstawiła swoją opinię i zupełnie nie wiem dlaczego. Skoro na lekcjach mówi się np. o prezerwatywach, to dlaczego nie o tym, jak naprawdę wygląda aborcja? Wydaje mi się, że moi rówieśnicy w ogóle tego nie wiedzą. A jak się ich zapytać, to wszyscy są za, bo przecież kobieta ma prawo decydować o sobie.

Chciałam pokazać im to z innej strony. Przyniosłam ze sobą kilka zdjęć abortowanych dzieci i zawiesiłam je na tablicy w naszej klasie. Było wolne miejsce, więc niczego nie musiałam usuwać. Zaraz zrobiła się afera. Powiem tylko, że byłam na dywaniku u wychowawczyni i dyrektora. Wezwano też moich rodziców. Wszystko dlatego, że pokazałam PRAWDĘ.

Usłyszałam, że szkoła to nie miejsce na takie „manifestacje”. A niby dlaczego nie?!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
4.1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-18 12:49:40

Jesteś strasznie naiwną i podatna na manipulację osobą i to nie ma się czym chwalić bo w wieku 18 lat wierzysz we wszystko co ci ktoś wcisnie to tak nie wygląda wiem bo znam wielu ludzi którzy mieli aborcję mają teraz dzieci i nie żałują śmieją się teraz z psycholi Twojego pokroju

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-02 21:04:58

Te zdjęcia, pochodzą z .. uwaga ! sekcji zwłok :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-02 13:58:39

smarkata jesteś i nic nie wiesz

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-02 13:58:24

mam nadzieje że cie wyrzucą...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-02 07:47:50

ja nie życzyłabym sobie żeby moim dzieciom pokazywać krwawe zdjęcia. sama jestem przeciwniczką aborcji i ja bym się jej nie poddała. ale to nie powód żebym oglądała takie sceny. nie mam zamiłowania w makabrze i nie widzę powodu żeby pokazywać to komuś wbrew jego woli. znam kilka osób które zemdlałyby na ten widok. i ciekawe co byś wtedy zrobiła. jakoś wątpię ze te osoby które zerwały plakaty są za aborcją. po prostu są wrażliwe i nie chcą patrzeć na takie rzeczy. i rzeczywiście szkoła to nie najlepsze miejsce. można o tym rozmawiać, uświadamiać ale bez pokazywania. jakoś na lekcjach biologii nie pokazują ci filmów erotycznych żebyś lepiej się orientowała ja kto wygląda.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-04-01 20:42:24

Mam nadzieje, ze cie wyrzuca. Glupia jestes jak but :D I w dodatku histeryczka i klamczuszka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-01 17:08:33

nie ma jak pokazywać zdjęcia z aborcji z lat 60tych w USA. w dzisiejszych czasach aborcja przeprowadza się na samych początku ciąży głównie farmakologicznie albo odsysa się próżniowo. Polecam filmy Planned Parenthood zamiast niemego krzyku ,bo tam jest propaganda a nie informacje medyczne z XXI

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-04-01 06:34:55

Kretynka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-01 00:27:56

Katolik nie powinien kłamać, a tym samym manipulować innymi poprzez kłamstwo, czyli nie powinien zamieszczać bzdurnych zdjęć z porodów przedwczesnych i amerykańskich aborcji w latach 60, bo ABORCJA W PL TAK NIE WYGLĄDA. Sama mialąm sytuację, że zarodek obumarł w 12 tc i miałam podane leki i łyżeczkowanie, więc wiem jak to wygląda i przestancie w końcu klamać, bo to GRZECH dla katolików takie bzdury szerzyć. Mam 2 dzieci i nie życzę sobie żeby im taką papkę z mózgu robić i gdyby to była realna sytuacja i w szkole moich dzieciaków działy się takie hocki-klocki, to gwarantuję, że dyrektorka stałaby na baczność i sama szukała winowajcy i kłamcy.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1