Problem dnia

Jestem pulchna, więc wszyscy zaglądają mi w talerz. Chcę wreszcie spokojnie zjeść! Maja, 20 l.

31 Marca 2017

x

Jestem niska, ważę trochę więcej, niż powinnam i co z tego? Nie marzę o tym, żeby być szczupłą laską z samą tkanką mięśniową, zamiast tłuszczowej. A nawet jeśli czasem to sobie wyobrażam, to wiem, że nic z tego nie będzie. Pewnie bym mogła, ale znam siebie. Diety i ciężkie ćwiczenia nie są dla mnie. Zdążyłam się pogodzić z tym, że będę żyła i umrę jako osoba „pulchna”. Na świecie dzieją się gorsze rzeczy, więc jakoś strasznie tego nie przeżywam. Szkoda tylko, że inni widzą to inaczej.

Mam wrażenie, że wszystkim wokół zależy na moim ciele bardziej, niż mnie. Mama robi mi wyrzuty, jak zobaczy, że jem ciastko, chociaż nie robię tego często. Koleżanki dziwnie patrzą, kiedy widzą, jak piję colę. Nawet na mieście spotykam się z dziwnymi spojrzeniami, bo mam ochotę zjeść hamburgera albo kebaba. Taka gruba i jeszcze się obżera. Co im do tego?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-31 17:32:54

Jeżeli faktycznie dobrze się czujesz w swoim ciele to miej innych gdzieś. To, że ludzie zwracają uwagę na takie coś jest normalne, bo nie ma co ukrywać, że szczupła sylwetka jest najzwyczajniej w świecie zdrowsza i atrakcyjniejsza... ALE ludzie są różni. Co innego osoba która jest otyła, chamska w stosunku do szczupłych, ciągle marudzi jak to chce schudnąć ( a nic nie robi w tym kierunku ), a taka która jest pulchna, zdaje sobie z tego sprawę. Tak to już jest, że się nigdy wszystkim nie dogodzi, trzeba żyć tak by nie robić krzywdy innym, ale nie ma też co na siłę spełniać oczekiwania innych kosztem samego siebie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-31 12:45:04

Nigdy nie dogodzisz wszystkim. Jak sie dobrze czujesz swoim ciele, niewazne jakiego jest rozmiaru, to dobrze. Nie przejmuj sie zawiscia Polaczkow, to akurat mamy we krwi i zawsze bedzie ktos, kto znajdziew Tobie skaze. Mysl zawsze o tym, ze ich zycie musi byc strasznie smutne i puste, bo interesuja sie sprawami innych ludzi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-31 10:54:40

Gdybyś była taka "w sam raz" to nikt by Ci w talerz nie zaglądał. Prawdopodobnie nie zdajesz sobie sprawy z Twoje tuszy. Nazwijmy sprawy po imieniu - jesteś gruba nie puszysta. Puszysta to jest sierść królika czy kota. Otyłość to choroba. Nie dziwię się że rodzina się martwi. Jesteś leniwa dlatego nie chce Ci się schudnąć. Podatnicy potem płacą za leczenie grubasow, którzy wolą burgera niż jablko.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-31 12:50:27

fuj jabłko

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-31 15:11:45

a najesz się jabłkem na obiad>

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-31 10:38:12

W drugą stronę też jest źle - to znaczy, gdy jest sie chudym. Każdy patrzy, czy coś jesz, kiedy i ile, a potem za plecami plotkują, że masz anoreksję albo że się wymiotuje po jedzeniu. Ludzie są po prostu wredni i lubią innych krzywdzić.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-31 15:13:46

Dokładnie, 99 ludzi to sadyści, ktorzy nudzą się w życiu i lubią interesować się życiem innym ponieważ sami własnego nie mają. Po prostu smutne, beznadziejne przypadki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1