Problem dnia

Urzędniczka wyśmiała imię mojej córeczki... Magdalena, 29 l.

03 Lutego 2018

starodawne imię

Kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, naprawdę się ucieszyłam. Nie tylko dlatego, że chcę być mamą i mam kochającego faceta. Chodziło też o to, że moja ukochana babcia dożyje narodzin prawnuka. Wtedy była zupełnie zdrowa i nic nie wskazywało kłopotów. Niestety, miesiąc temu zmarła, a ja chwilę później urodziłam.

Opłakiwałam najwspanialszą kobietę na świecie, a z drugiej strony cieszyłam się z narodzin dziecka. Emocjonalna karuzela. Nikomu czegoś takiego nie życzę. No, ale do sedna… W ostatniej chwili zdecydowaliśmy się zmienić imię córki. Miała być Lena, ale pod wpływem tych wydarzeń uznałam, że upamiętnimy babcię.

Kiedy rejestrowałam dziecko w urzędzie, zostałam dosłownie wyśmiana.

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (55)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-07 00:31:18

Powiedzcie ze ten list to bujda i nikt o zdrowych zmysłach nie dał dziecku na imie Władka... Ja rozumiem, że na cześć babci, ale tak mozna dać na 2gie.... Ta urzędniczka i tak się łagodnie zachowała, ja bym najpierw próbowała przekonać aby sie dobrze zastanowić, a później zaczełabym perfidnie dwić tylko zeby uratować to dziecko. WIesz co ono bedzie przeżywało w szkole (tego nie unikniesz) , a potem w dorosłym zyciu? Młoda, pewnie ładna , uśmiechnięta dziewczyna będzie, a tu WŁADKA ze wsi zabitej dechami jestem..... Idź lepiej jej zmień to imię !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-04 18:21:51

I póżniej z takich rozpieszczonych malych chamskich gnojkow wyrastaja ludzie , którzy robia to samo w miejscu prawcy w necie itd . Bo kto ich tego nauczyl , jak w szkole pozwalano na to ? Jeden z drugim za złe zachowanie umuliby np cala sale gimnastyczna i juz by sie pokory nauczyli, ale szkola uczy takiego zachowania a potem sie dziwimy ze w dorosłym zyciu spotykamy takich chamow !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-04 17:51:59

Chodzą piją kawkę i jeszcze nie wykonują swojej pracy! pod ich opieką jest dziecko na lekcji i mają zasrany obowiżek pilnować porządku a nie udawać że nic nie widzą. Dziecko któremu dokucza się dzień w dzień i nikt tego nie widzi to dziwne bardzo . Moim zdaniem jeśli stałoby coś złego z tym dzieckiem nauczyciel powinien w pierwszej kolejności pociągnąc za to odpowiedzilność.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-04 17:46:59

Jeżeli dziecko "bez pleców'' pójdzie się poskrżyć to jest zniszczone i przez nauczycieli i przez dzieci. Tak nie może być. Nie każdy rodzic może sobie pozwolić na wolne żeby wyjaśniać takie sprawy, bo przecież od tego są nauczyciele i pedagodzy, którzy sumiennie powinni o to dbać. Chodzą po korytarzu na dyżurze i widzą, że np z jednego dziecka smieje się cała klasa i nic z tym nie robia. To samo jest na lekcjach udają że nnic nie widza i nic nie słyszą i coś notują w dzienniku . To jest postawa osoby, która ma opiekę nad dziećmi ? Powiem że powinny być naprawde surowe kary dla taki nauczycieli . To jest mobing na który pozwalają. Mało było samobójstw w wieku szkolnym ? Codzienne dokuczanie i nikt tego nie widzial ? tood czego oni tam sa do jasnej cholery ? rodzic oddaje dziecko pod opiekę dorosłych ludzi a oni zachowują sie jak dzieci !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-06 01:50:53

Samobójstw ? Ostatnio przecież było głośno o tej pobitej gimnazjalistce w Gdańsku, te p*erdolone gówniary by ją tam zabiły, tak ją okładały po głowie , 14 letnią dziewczynę !! I oczywiście ,,nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał,, a pełno okien dookoła szkoły....Naprawdę widziałam to nagranie i byłam wstrząśnięta. Jeśli patologia na to pozwala w szkołach, to ja naprawdę się boję o swoje dziecko w przyszłości, bo bachory są coraz gorsze. Za moich czasów były tylko szykany, wyśmiewanie i groźby słowne, a teraz doszły już rękoczyny. Jeszcze trochę a dojdą noże, broń, paralizatory......

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-04 17:39:46

Zgadzam się że nauczyciele nie reagują na dokuczanie, wyśmiewanieinnych itd. Jak nie trzymają dobrze z jego rodzicami to olewają temat, bo ten jest od policjanta , ta od nauczycielki a tej osobie której się dokucza i nie ma np zamożnych rodziców to olewają, wręcz pozwalają na dokuczanie, bo brak reakcji to pozwolenie. Nauczyciele są wredni tak samo jak rozpuszczone dzieci z bogatych domów. Trzeba to tępić i to rygorystycznie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-06 01:45:00

Trzeba tępić, ale gdyby to było nagłaśnianie w mediach i w każdej szkole byłyby np. spotkania z policjantami i lekcje, które uczyłyby szacunku do innych takich bachorów, uczyłyby o prawie w kraju i co wolno a czego nie. Wydaje mi się, że nie każdy wie,nawet dorosły co jest legalne, a co jest karalne i gdyby w szkołach były o tym lekcje, to by czegoś takiego jak nękanie i poniżanie nie było. Ale dyrekcja ma na to delikatnie mówiąc, wysrane i nie wprowadzi czegoś takiego do szkół. Ja tylko popieram tych rodziców, co nie pozwalają krzywdzić swoich dzieci i jeśli coś się stanie ich dziecku, to takie sprawy zgłaszają do sądów. Bo ja bym zrobiła to samo w obronie własnego dziecka przez patologią.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-04 16:03:18

trzeba bylo tak dac na drugie, ja watpie ze twoja corke bedzie obchodzilo to, ze imie jest po babi ktorej nawet nie poznala...to imie jest po prostru brzydkie i skrzywdzilas swoja corke..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-04 09:39:19

Matko Boska! Znów wyśmiewanie czegoś, na co dziecko nawet wpływu nie ma. W życiu by mi nie przyszło do głowy wyśmiewanie się ze zlepka liter, jakie ktoś w paszporcie nosi. Wyśmiewać to się powinno głupotę, hipokryzję, arogancję, a nie imię! Kiedy ludzie dojrzeją? Zawsze mnie dziwi, że dorosła osoba może napisać coś w stylu "ale skrzywdziłaś dziecko"... Serio? To jest krzywda? Czy Wy ludzie nie macie innych problemów? Nie wstyd Wam być tak płytkimi? Skrzywdzić to można biciem, poniżaniem, ignorowaniem i tak dalej, a nie imieniem! O ile nie jest stworzone na podobieństwo wulgarnego słowa, to jest ok.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-04 10:13:26

Teoretycznie się zgadza, ale to dziecko prawdopodobnie będzie właśnie poniżane, wyśmiewane z powodu swojego imienia. Dzieci są okrutne i tępią każdą "inność"

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-04 20:18:03

Ktoś takie durne dzieci wychowuje. Pisze się o pedagogach a gdzie są w tym wszystkim rodzice? Sami wyśmiewamy innych a dzieci nas w tym naśladują.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-03 15:46:41

Pomyśl jak ty się czulas jak ta urzedniczka wysmiala to imie , a jak bedzie czula sie twoja corka pomiedzy Juliami , Nadiami, Lenami. Co bedzie tlumaczyc ze dostala imie po babci ktorej nawet nie widziala na oczy .Mysle ze bedzie miec wielki zal do ciebie w szczegolnosci a nawet do babci.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-03 15:42:01

Nie wierzę ,żę ktoś o zdrowych zmysłach mógł tak okaleczyć własne dziecko.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-03 15:43:21

Ciekawe czemu autorka listu sama nie dostała imienia po np. swojej prababci. Chyba jej matka miała więcej rozumu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-03 15:29:54

Piękne imię po ważnej dla ciebie osobie. Władzia, Sławka - ładnie brzmi. Wychowujcie dziecko tak, żeby urosło do swojego imienia i prababcia była z niej dumna. A innych trzeba olać. Jakkolwiek nie zrobisz w życiu, nie dogodzisz. Zawsze ktoś cię skrytykuje, nie ważne co. Czy to imię dziecka, czy jak masz dom posprzątany, czy ile wydajesz... Więc po co się tym martwić? A dla każdego obrażającego - zajmijmy się swoimi sprawami, to świat będzie się szybciej kręcił ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz