Problem dnia

Ale wstyd! W czasie fellatio zrobiło mi się niedobrze i... Lidka, 26 l.

10 Sierpnia 2017

wymioty w czasie seksu oralnego

Kiedy o tym myślę, to aż płonę ze wstydu. Trudno wyobrazić sobie coś bardziej obrzydliwego i upokarzającego równocześnie. Miało być miło i przyjemnie, a skończyło się na kompromitacji i największej katastrofie w moim życiu. Chciałam dobrze, a wyszło niestety jak zawsze. Ogromny wstyd i cała góra prania – to jest efekt naszej szalonej nocy z piątku na sobotę.

Nigdy nie lubiłam tego robić ustami, ale zgodziłam się. Niech ma, niech się cieszy. Korona mi z tego powodu z głowy nie spadnie, a może kiedyś się odwdzięczy. Nie jestem w tym dobra i wiem o tym, ale jakoś się zmusiłam i prawie się udało. Chwilę to trwało, a potem normalnie na niego zwymiotowałam. Zamiast przyjemności – leżał w moich wymiocinach i sam prawie puścił pawia.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-10 17:24:18

Takie są efekty zmuszania się do robienia czegoś na co tak na prawdę nie ma się ochoty. Świetna nauczka na przyszłość.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-10 18:26:35

Zmuszanie się to jedna sprawa. Mnie natomiast zastanawia histeria autorki przed kolejnym spotkaniem z chłopakiem, dla mnie jest to dowód na totalną nieznajomość osoby, z którą poszło się do łóżka...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
editta van k
(Ocena: 5)
2017-08-10 11:46:40

po co sie zmuszac do czegokolwiek???

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-10 11:20:58

Parę dni temu miałam taką samą sytuację i to już drugi raz. Chłopak zaśmiał się tylko i spytał ,, aż taki wielki?" . Poszliśmy pod prysznic i tam dokończyliśmy, nie ma co histeryzować, takie rzeczy się zdarzają jesteśmy tylko ludźmi ;) my z takich sytuacji się smiejemy :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-10 19:55:09

Mnie się w życiu nie zdarzyło, nawet nigdy nie zdarzyło mi się zakrztusić czy cokolwiek takiego. Wpychacie na siłę czy co, że tak się dzieje?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-10 10:01:46

Przez jakiś czas będzie bardzo niezręcznie, to jest pewne. A czy związek przetrwa, zależy od tego na jakiego chłopaka trafiłaś. Jeżeli jest dojrzały i mu na Tobie zależy, to za kilka lat razem będziecie śmiać się z tej sytuacji. Jeżeli nie- szkoda tracić na takiego czas, nie ten, to inny. Co się stało, to się nie odstanie i chociaż to pewnie trudne, nadmierne zadręczanie się tym i tak w niczym nie pomoże. Głowa do góry! :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1