Problem dnia

Mam z kim, ale boję się stracić dziewictwo. Za długo czekałam... Lidia, 26 l.

28 Września 2017

dorosła dziewica

Wiem, że to dziwne - mam 26 lat, a wciąż nie wiem, jak smakuje seks. Ale tak to już jest, że jak nie zrobisz tego w liceum to na studiach jest już trudno, bo najnormalniej w świecie się tego wstydzisz!

I tak było ze mną. Spotykałam się z chłopakami w ciągu ostatnich sześciu lat, ale zawsze kiedy już robiło się gorąco, uciekałam, żeby nie dopuścić do zbliżenia. Utrata dziewictwa wydawała mi się czym strasznie żenującym.

Teraz poznałam T. - to jest facet, z którym chcę być - za wszelką cenę! Nie jakiś gnojek, ale mężczyzna, który chce się mną zająć. A ja chcę jemu dać jak najwięcej z siebie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-15 16:55:56

Myślę że jesteś w dużym błędzie. Prawdziwy mężczyzna będzie w 7 niebie wiedząc że kobieta którą kocha zachowała swoją czystość dla niego. Że to właśnie jego wybrała z miłości. A będzie jeszcze szcseśliwszy jeżeli będzie twoim pierwszym i jedynym a całe życie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
K !
(Ocena: 5)
2017-09-28 22:53:34

Dziewczyno więcej luzu i spontaniczności. Jesteś dorosła, piszesz że masz mądrego, odpowiedzialnego partnera a nie potrafisz z nim rozmawiać o takich rzeczach. Nie ma sensu wyolbrzymiać dziewictwa. Nie chciałaś, a może nie spotkałaś kogoś z kim chciałabyś uprawiać seks dlatego jesteś dziewicą. TYLE. Czego tutaj się bać? Wystarczy szczera rozmowa, a później nic innego jak zacząć DZIAŁAĆ ; ) utrata dziewictwa to nic szokującego, więc lepiej zacznij czerpać radość z seksu już teraz a nie jak będziesz coraz starsza, TYM BARDZIEJ ( co najważniejsze) masz faceta, o którym myślisz poważnie. Przestań myśleć o tym jakbyś była jedyną dziewicą na świecie...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-28 17:27:44

Seks to nie sa wyscigi sportowe! Nie mozna byc 'lepszym czy gorszym'!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-28 10:25:39

"na studiach jest już trudno, bo najnormalniej w świecie się tego wstydzisz!:" serio? fakt, chodziłam do bardzo dobrej szkoły, ale w momencie matury żadna z moich koleżanek (6 najbliższych) nie miała tego za sobą. A były to bardzo ładne, miłe i "popularne" dziewczyny, cześć w związkach. lepiej w wieku 15 lat czy 19/20?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
gn
(Ocena: 5)
2017-09-28 09:59:38

jeśli mu na tobie zależy to będzie się cieszył, a nie śmiał

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1