Problem dnia

Nie mogę przestać śnić o byłym. A mam męża i spodziewam się dziecka... S.

14 Czerwca 2018

Śni mi się były chłopak

Zacznę od tego, że Mateusza poznałam przez przyjaciółkę (już byłą). Wszyscy mieszkamy w tej samej miejscowości, jechaliśmy nad morze na obóz wakacyjny. Wiedziałam, że on podoba się mojej przyjaciółce, ale tak się stało, że zaczął mi się też podobać. Ja jemu też, bo ukradkiem całowaliśmy się. Ukrywaliśmy to.

Po powrocie przyznaliśmy się koleżance, że ja i on jesteśmy parą. Powiedziała, że mnie nienawidzi, wszystkich obróciła przeciwko mnie. A ja dopięłam swego. Był mój. Próbowałam kilka razy poogadać z przyjaciółką, ale nie chciała mnie znać. Odpuściłam. Byłam zakochana w Mateuszu. Mieliśmy tylko po 16 lat, ale to było coś wyjątkowego. Pokochałam go.

Zobacz również: Nie potrafisz pogodzić się z rozstaniem? Naukowcy odkryli sposób, jak zapomnieć o eks

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-14 21:41:31

Miałam to samo. Rozpamiętywałam i idealizowałam chłopaka, który był moją pierwszą miłością. Przeważnie towarzyszy temu uczucie sentymentu, wyjątkowości i tej beztroski. Musisz przestać o nim myśleć w kategoriach co by było gdyby. Mnie pomogło i juz te sny mnie nie dręczą. Twój były nie byłby tak dobrym mężem jak Twój obecny partner. Nie ma co sobie zaprzątać głowy. W dodatku hormony w ciąży szaleją wiec inaczej widzisz pewne kwestie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-14 19:52:12

zapomnij o byłym bo chciał tylko Cię zaliczyć i zostawić, nie kochał Cię, zrozum i zapomnij

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Psycholog
(Ocena: 5)
2018-06-14 18:05:36

Większość ludzi wspomina stare miłości i sni o byłych partnerach, nie ma w tym ani nic dziwnego, ani niezwykłego, ważne tylko żeby oddzielać sny od jawy i nie pielęgnować starych uczuć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-14 00:01:50

"Dzieciątko" i wszystko wiadomo... A tak poważnie, z moich wyliczeń masz 27 lat, a zachowujesz się jak jakaś nastolatka. No kurde... Masz męża i dziecko w drodze, a myślisz o jakiejś miłostce sprzed ponad dekady. Dorośnij i dojrzej przede wszystkim, bo zaraz będzie odpowiedzialna za dziecko. No i szkoda mi Twojego męża, bo trafił akurat na tak niedojrzałą "małolatę".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-14 06:27:37

Zgadzam się w 100. Dodam jeszcze, że z listu wynika, że Mateusz nie jest osobą stałą w uczuciach i najprawdopodobniej zależało mu tylko na "zaliczeniu" Autorki więc nie wiem jak można o Kimś takim śnić.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-14 21:55:02

Pffff... ludzie mają i po 40 lat i myślą o miłostce sprzed 20 lat. To de.bile są i tyle. Chorzy psychicznie, nazywając obsesję miłością.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1