Problem dnia

Mój chłopak chce, żebym dominowała w łóżku. Jest totalnie uległy... Patrycja

21 Marca 2018

uległy mężczyzna

Piszę do Was z problemem, który już dawno tkwi w mojej głowie. Nie jest poważny, ale mnie wciąż nurtuje. Przeszukałam mnóstwo for internetowych, nigdzie nie znalazłam opowieści, która będzie podobna do mojej sytuacji, a przecież wiem, że nie mogę być w tym jedyna. Chodzi o mojego chłopaka. Mamy po 21 lat, jesteśmy ze sobą od 2,5 roku. On był moim pierwszym partnerem seksualnym, a ja jego. Na co dzień dobrze się dogadujemy, jesteśmy zgrani. Problem w tym, że czasem właśnie nie wiem czy cokolwiek do niego czuję. Czy nie wolałabym byśmy byli tylko przyjaciółmi. 

On mnie pociąga, jest przystojny, inteligentny, ma to coś. Ale czasem to ja czuję się mężczyzną w tym związku. Nie chcę „nosić spodni” w tej relacji. Jestem kruchą, delikatną dziewczyną. Nie lubię decydować, dominować. On zawsze każe mi podejmować decyzje, wybierać wszystko, nawet to gdzie dziś pójdziemy, co zjemy, jaki film oglądniemy. Wiem, że robi to, bo chce by było dobrze, ale ja mam tego dość. Zmuszam go czasem do podjęcia decyzji, on robi minę jak dziecko.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Sario
(Ocena: 5)
2018-04-01 05:10:29

Ło matko, pół roku bez orgazmu? To już choćby przez to warto przemyśleć rozstanie (lub poważną rozmowę). Kurde, raz rozumiem - zdarza się najlepszym, ale pół roku? Ewidentnie wam coś nie gra. Ale! Jeśli lubi gdy dominujesz, spróbuj (testowo) kupić pejcz, wdzianko lateksowe i każ mu robić co powinien. A jak go będą "rączki bolały" to powiedz, że mają boleć i koniec - niech dodatkowo podziękuje. Może to regularny masochista - z nimi tak trzeba. Wiadomo, nie musi Ci się spodobać, ale kto wie? ;) Dla wczucia się, pooglądaj jakieś filmiki tego typu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-22 14:20:40

Ten facet albo jest okropnym pantoflarzem, albo niestety kryptogejem..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-21 14:49:26

miałam podobnie, może nie mówił o tym że lubi gdy dziewczyna dominuje i czsami potrafił być stanowczy ale większość czasu też była taka trochę klucha. niby chciał dobrze ale po pewnym czasie miałam dość. wy też możecie być razem jeszcze jakiś czas ale prędzej czy później jedno z was spotka kogoś o silniejszym charakterze i koniec. ja teraz jestem z facetem który potrafi być czuły i cudowny ale jednocześnie jak mu się coś nie podoba to wlanie pięścią w stół i cieszę się że nareszcie jestem z kimś kto mówi otwarcie o moich z du.py zachowaniach a nie że tylko księżniczka a potem nagle się obraża i nie wiem o co chodzi

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-21 11:38:03

lepiej go zostaw i poszukaj kogos innego, za kilka lat i tak go znienawidzisz i bedziesz sfrustrowana-nie pasujecie do siebie. juz teraz to widac a co dopiero za jakis czas. mowie z doswiadczeni i dobrego serca

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-21 08:47:08

On niech sobie znajdzie twardą i dominującą kobietę, bo jest typem pantofla, a Ty poszukaj twardego i dominującego samca alfę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1