Problem dnia

Otyły chłopak nie ma u mnie żadnych szans. Nie wstydzę się tego... Diana

24 Stycznia 2018

związek z otyłym

Byłam z moim chłopakiem przez prawie 2 lata i w tym czasie bardzo się zmienił. Kiedy go poznałam, to był okaz zdrowia. Dobrze zbudowany, z widocznymi mięśniami i ogólnie mógł się podobać. Nie byłam z nim tylko dlatego, ale chyba lepiej mieć przy sobie kogoś ładnego, niż brzydkiego. Przynajmniej miałam motywację, żeby samej się starać. Trochę schudłam, zaczęłam uprawiać sport i pasowaliśmy do siebie idealne. Po roku wszystko się zmieniło. On sobie odpuścił i coraz mniej przypominał dawnego siebie. Przestał mnie nawet pociągać.

Nie wiem dokładnie ile utył, bo nigdy nie chwalił się wagą. Zmiana była widoczne gołym okiem. Kiedyś zarys mięśni - teraz tłuszcz. Ładna klatka piersiowa zaczęła przypominać obwisłe kobiece piersi. Ogromne uda, które się rozlewały jak siadał. Na moje oko to 10-15 kg więcej go było. Stwierdziłam, że to chwilowe i na pewno odbije się od dna. Namawiałam go na to, ale nie posłuchał. Dlatego odeszłam.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
4/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-25 02:59:26

Uroda przemija...Jeśli jest się otyłym z powodu choroby to inna sprawa. Jeśli w grę wchodzi lenistwo to radzę uciekać jak najdalej- nie dba o siebie to i o ciebie przestanie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
OLA
(Ocena: 5)
2018-01-25 01:50:02

No otyly facet mi przypomina typowego Janusza xD Stanowcze Nie !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-01-24 17:18:20

U mnie też nie. Mój brat jest otyły i szczerze mówiąc, wygląda jak baba w ciąży. Piwny brzuchol, cycki jak kobiece (prawie jak moje), obleśnie to wygląda. Nawet jego dziewczynie już zaczyna to przeszkadzać i nie dziwie się.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-01-24 11:24:04

No, i co nas to obchodzi?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1