Problem dnia

Rodzice są zazdrośni o każdego mojego chłopaka. To przez nich jestem sama... Klaudia

15 Listopada 2017

rodzice nie akceptują mojego chłopaka

Byłam już w kilku krótszych i dłuższych związkach. Na razie każdy się rozpadł. Myślałam sobie - pewnie jestem beznadziejna. Teraz się zastanawiam, czy to przypadkiem nie jest wina moich rodziców. Oni nie potrafią się przyzwyczaić do tego, że jestem już dorosła. Boją się, że porzucę ich dla jakiegoś faceta, wyprowadzę się, założę rodzinę, a oni zostaną sami. Robią ze mnie emocjonalną kalekę, bo tak jest im na rękę. Ciągle wybrzydzają i krytykują moje wybory. Byle tylko zatrzymać mnie w domu.

Nie było jeszcze chłopaka, którego chociaż trochę by polubili. A przysięgam, że byli to zupełnie różni ludzie i w każdym można było znaleźć coś fajnego. To musi być kwestia nastawienia rodziców, a nie tych konkretnych facetów. Dla nich by było najlepiej, gdybym została starą panną i mieszkała z nimi do końca. Zawsze jest na kogo zrzucić obowiązki. Poza tym, oni sami z sobą nie wytrzymują i potrzebują mojego towarzystwa.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-15 12:24:54

nie napisalas ile masz lat a moim zdaniem to dosyc wazna kwestia..jesli jestes pelnoletnia to wogole nie wiem dlaczego ich sluchasz w tej kwesti?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-15 09:30:31

Powinnaś znaleść sposób żeby się wyprowadzić od rodziców. Nie wiem ile masz lat czy jeszcze studiujesz czy już pracujesz ale pamiętaj, że z każdej sytuacji jest jakieś wyjście. Nie przyprowadzaj chłopaków do domu jeśli wiesz jak się to skończy a przede wszystkim nie ulegaj rodzicom bo to ty masz być szczęśliwa z danym mężczyzną a nie oni

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-15 07:38:00

Jeśli mamusia i tatus mówią, że chłopak się im nie podoba to Ty jak grzeczna córeczka ich słuchasz i zostawiasz go? Ile Ty masz lat? 15? Spotykaj się z nim poza domem. Jak juz wasze relacje będą bliższe to powiedz mu jaki jest problem z Twoimi rodzicami. Jak będzie w porządku to zrosumie i nie będzie się tym przejmowac. Dziewczyno trochę zaradnosci i asertywności życzę

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-15 06:38:39

Chłopak nie musi podobać się rodzicom, a Tobie. Zwiąż się z kimś, kto Ci odpowiada i miej gdzieś zdanie rodziców. To Ty będziesz z nim żyła, nie oni.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1