Problem dnia

Moją przyjaciółkę dopadła straszna choroba! Wegetarianizm... Ewelina

27 Września 2017

wegetarianka

Nigdy nie miałam nic do wegetarian, wegan i tym podobnych ludzi. Jeśli nie chcą czegoś jeść, to spoko. Co mnie to obchodzi? Nie wydaje mi się to wbrew pozorom do końca zdrowe, ale każdy robi to, na co ma ochotę. Do czasu, kiedy moja koleżanka zmieniła dietę i zaczęła mnie terroryzować. Trudno inaczej nazwać jej ciągłe docinki pod moim adresem, uważanie się za najmądrzejszą i jej „specjalne potrzeby”.

Lubię ją, ale ewidentnie przesadza. Całe życie jadła mięso, przestała i nagle pozuje na niewiadomo kogo. Że niby taka świadoma, nie zabija zwierzątek i w ogóle. A niech sobie wyznaje ideologię, jaką chcę, ale niech nie utrudnia życia innym. Coraz gorzej się przy niej czuję i może to głupio zabrzmi, ale to mięso tak nas poróżniło…

W ludzi, którzy przestają je jeść coś naprawdę złego wstępuję. Przekonałam się o tym sama. To jak choroba.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-29 13:07:58

Ty teżmogłabyś pomyślećo wegetarianiżmie-od razu byłabyś ładniejsza i szczuplejsza-no i zdrowsza

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Zooo
(Ocena: 5)
2017-09-30 17:02:28

Chyba grubsza

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Sara
(Ocena: 5)
2017-09-28 20:52:20

Autorka listu jest ewidentnie niedouczona. Co znaczy "potrzebuję zwierzęcego białka"? Białko roślinne jest zdrowsze, właściwsze w diecie, nie niszczy układu krwionośnego, nie zapycha żył, nie nadwyręża serca. Można wymieniać bez końca. Dziwisz się ze dziewczyna domaga się osobnego jadłospisu? Dba o swoje zdrowie, ma do tego prawo. A na weselu jest gościem o którego należy zadbać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-27 01:26:43

Wasz problem polega na tym, że ona jest neofitą i długo się będzie obnosić ze swoim wegetarianizmem a ty się wkurzasz niepotrzebnie. Zrób jej sałatkę grecką czy coś i niech ma - zresztą mięsożercy też mogą to jeść.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1