Problem dnia

Sypiam z kolegą w tajemnicy przed resztą znajomych. Nie widzę w tym nic złego! Anonim

28 Marca 2017

seks z kolegą

Mam pewien problem z moją przyjaciółką (Panią A). Przyjaźnimy się w małej grupie (kilka dziewczyn i kilku chłopaków) i właściwie to nie możemy bez siebie żyć. Codziennie ze sobą rozmawiamy, spotykamy się. Z jednym z Chłopaków (Panem K.) łączy mnie coś więcej, niż tylko przyjaźń.

Pewnego dnia na imprezie wylądowaliśmy w jednym łóżku, od tego czasu postanowiliśmy być przyjaciółmi z przywilejami. Spotykamy się od czasu do czasu w tajemnicy przed całą resztą naszych znajomych. Będąc ze sobą jest nam naprawdę dobrze, mimo że żadne z nas nie czuje do siebie czegoś więcej niż przyjaźń.

Któregoś dnia pani A. dowiedziała się o moich bliższych stosunkach z panem K. Zrobiła mi straszną awanturę, zarzucała mi że się nie szanuję, że jestem puszczalską i jak mogę się przyjaźnić z chłopakiem który traktuje mnie jak dziwkę…

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-30 00:12:15

Pani A. na pewno zakochała się w panu K., bo inaczej by jej to nie przeszkadzało :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-28 19:56:40

Pani A. Chyba się zakochała w panu K.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-28 19:54:57

Pani A. nie jest zakochana w panu K. którego właściwie nie da się do końca zrozumieć, raz jest miły i romantyczny a raz traktuje mnie w sposób niewłaściwy. Chodzi mu tylko o seks z resztą tak samo jak mi. Na pewno nie będzie z tego związku. Powiedzieliśmy sobie że gdybyśmy się poklocili to nie wpłynie to na naszą przyjaźń.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-28 08:38:19

Jest to tak chaotycznie napisane, że trudno się połapać, czy A. jest zakochana w K. Mało też jest informacji na temat samego K.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-28 01:27:44

rozumiem ,że dziewczyna może uprawiać seks tylko z miłości i musi być koniecznie zakochana w facecie z którym idzie do łóżka ,bo inaczej jest dziwką? XXI wiek

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-28 12:36:45

Tak, i musi miec pewna, ze bez wzgledu na wszystko bedzie z nim az do konca zycia (nawet jesli nie skladali oficjalnie zadnej przysiegi), no bo przeciez uprawiali seks. Przykre jest to, ze ci niby moralni caaale zycie (zwlaszcza zycie kobiety) sprowadzaja tylko do jednej kwestii.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1