Problem dnia

Uratowała mnie pigułka dzień po. Nie musiałam rodzić jako nastolatka! Anonim

08 Czerwca 2017

pigułka dzień po

Chciałabym się wypowiedzieć na temat pigułki „dzień po” i przedstawić swoją, powiązaną z tą formą antykoncepcji, historię. Wszystko miało miejsce jakieś 5 lat temu: ja 17 letnia uczennica i mój ówczesny chłopak – 19-letni, świeżo upieczony student. Spotykaliśmy się kilka miesięcy, byliśmy bardzo zakochani i postanowiliśmy przenieść nasz związek na wyższy poziom.

Zaopatrzeni w prezerwatywy, przeżyliśmy nasz pierwszy raz. Nie było wyczytanego w internecie orgazmu, było trochę krwi i ku naszemu przerażeniu - pęknięta gumka. Ja, zgodnie z moją naturą, zaczęłam panikować. „Będę w ciąży, mama mnie zabije, mogę zapomnieć o studiach” - to było pierwsze, co przyszło mi do głowy. Na szczęście Paweł zachował trzeźwy umysł, kazał mi się ubrać i zabrał na izbę przyjęć do szpitala. Siedzieliśmy tam dobrą godzinę - ja ze łzami w oczach, on nieco bardziej opanowany. W końcu przyszła nasza kolej. 

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-08 10:23:31

powinna być ogólnodostępna w końcu to nie tabletka na poronienie tylko zapobiegająca zagnieżdżeniu się zarodka. Ale Polska katolicki ciemnogród z księżmi na czele wie lepiej co jest dobre dla kobiet.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-08 07:18:20

i dobrze, nastoletnie matki to patologia, która ne ma miejsca w rozwiniętych mntalnie krajach

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-08 11:17:41

Aż byś się zdziwiła!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-09 00:09:43

A co ma wiek do tego? Nie każda nastoletnia matka to patologia, a wśród patologii często zdarzają się też kobiety, które zaszły w ciąże w "normalnym" wieku.. Dużo znasz tych patologicznych nastoletnich matek, że przy okazji obrażasz wszystkie?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1