Problem dnia

Koleżanka poprosiła mnie o pożyczkę... Na ABORCJĘ! Anonim

22 Lipca 2017

ile kosztuje aborcja

Takie rzeczy nie zdarzają się codziennie, ale cóż. Ja mam już takie szczęście, że jak coś nienormalnego się dzieje, to zawsze mnie dotyczy. W ogóle, temat, który chcę poruszyć, nigdy dla mnie nie był jednoznaczny. Nie potrafię powiedzieć, czy aborcja to tylko przerwanie ciąży czy już morderstwo. Nie jestem religijna, ale też nie jestem nieczuła. Sporo racji mają ludzie pro i anty.

Sprawa wygląda tak – w moim najbliższym otoczeniu doszło do wpadki. Dziewczyna ma pomiędzy 18 a 21 lat.  Nie piszę konkretnie, żeby nikt się nie zorientował przypadkiem o kogo chodzi. Jest pełnoletnia i powinna wziąć za siebie odpowiedzialność. Ciąża to przypadek, nawet nie za dobrze zna ojca tego dziecka. Przyszła do mnie z płaczem i prośbą o pożyczkę. Brakuje jej tysiąca złotych do pozbycia się problemu. Zupełnie zgłupiałam.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-22 14:27:31

Nie masz obowiązku wspomagać finansowo czegoś, co jest dla ciebie wątpliwe moralnie i stan psychiczny twojej koleżanki nie powinien mieć na to wpływu. Młode dziewczyny w takich sytuacjach są rozbite emocjonalnie i zszokowane, myślę że najlepsze co mogłabyś zrobić to dać jej wsparcie właśnie na tym gruncie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-07-22 06:50:24

Jakbym mialamiał to pozyczyla, ale myślę, że powinna siesię zgłosić do ojca dziecka

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1