Problem dnia

Dostałam zaproszenie na FB, ale nie chcę go przyjmować! Co robić? Roksana, 17 l.

23 Września 2016

zaproszenie do znajomych na facebooku

Pewnie powiecie, że to głupi problem. Zaryzykuję. Nie umiem już żyć bez fejsa itp. rzeczy, a w związku z tym nie wiem jak się zachować. Mam koleżankę, która często pojawia się w moim towarzystwie. Zabiera ją moja inna koleżanka. Nie powiem, że jej nie lubię, ale czasami działa mi na nerwy. No, ale jest, bo przecież jej nie wyproszę i nie przestanę się widywać z tego powodu zresztą.

Ona by chciała być moją przyjaciółką i dobrze to widzę. Ciągle mnie zagaduje, to z nią rozmawiam. Nie jestem niewychowana. Ale zaczyna trochę przesadzać. Mam na fejsie tylko ludzi, których lubię i znam raczej długo. Ona wysłała mi zaproszenie ostatnio i nie bardzo wiem co z tym zrobić. Nie chcę być chamska, ale nie chcę też jej akceptować.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-23 20:16:48

Nie dodawaj i tyle :) możesz nawet usunąć zaproszenie :P nie poznałaś, albo nie mialas powiadomienia ew. masz milion zaproszeń ijuż ich nie sprawdzasz. Jak jej nie lubisz to co cie obchodzi co ci powie :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ala
(Ocena: 5)
2016-09-23 15:03:17

Gdybym miała tylko takie problemy. Ehhh... to by było życie :))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-26 20:27:09

dokladnie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-23 09:19:45

Może ją dodać i ograniczyć dla niej widoczność Twoich postów albo całkiem oznaczyć żeby widziała tylko Twój "profil publiczny" a na messengerze być dla niej niewidoczna, myślę że dodanie jej do znajomych z ograniczeniami to najlepsze wyjście bo nie będzie sie Ciebie czepiać że jej nie dodałaś ale też nie będzie widziała wszystkiego na Twoim profilu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-23 08:56:06

możesz ją dodać, ale nie obserwować jej (wtedy nie wyświetlają Ci się jej posty na tablicy) oraz wykluczyć ją z możliwości obserwacji swoich postów. facebook ma na szczęście tak rozwinięte opcje, że do każdego postu można dostosować odbiorców.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1